GA.MA Professional

GA.MA Professional – це відомий італійський бренд, який вже понад 40 років виробляє різний перукарський електроінструмент високої якості за новітніми технологіями.

Ми пропонуємо професійні інструменти для турботи про Вашу красу – девіз GA.MA Professional.

Цей девіз впродовж 40 років роботи надихає фахівців GA.MA Professional на те, щоб займати лідерську позицію у сфері професійних інструментів для волосся, таких як випрямлячі волосся і машинки для стрижки, і продавати свою продукцію в більш, ніж 50 країнах світу.
Історія GA.MA Professional.
Історія GA.MA Professional почалася в 1969, коли група стилістів об'єдналася у пошуку нових інструментів для укладання волосся, помітивши тенденцію до створення нових стилів у деяких салонах краси. Так і народився проект GA.MA Professional, представлений першим професійним випрямлячем для волосся, з якого власне і почався сплеск професійного інтересу до бренду на міжнародному рівні.

Для створення образів за лаштунками модних показів і в салонах краси стилісти почали використовувати продукти GA.MA Professional, що стало запорукою успіху торгової марки.
Розробка інструментів GAMA Professional.
Постійний пошук рішень для поліпшення продуктів привів компанію до проведення власних досліджень і створення інноваційних технологій, які виявилися дуже успішними.

З розробкою в кінці 90-х років нової технології швидкого нагрівання (QuickHeat), випрямлячі для волосся фірми GAMA зробили мрію реальністю: випрямляч для волосся GA.MA, готовий до роботи всього за кілька секунд, що не могло не зробити революцію в салонах краси.

В останні роки бренд GA.MA Professional розширив свою концепцію краси і стилю, пропонуючи не тільки випрямлячі волосся, але і щипці для завивки волосся, професійні машинки для стрижки волосся і фени для своїх клієнтів.
GAMA Professional у світі.
Почавши свою діяльність з італійського ринку, фірма GA.MA розширювала присутність своєї продукції в салонах краси на міжнародному рівні, за допомогою аргентинських, іспанських, російських, бразильських і французьких стилістів.

У компанії є власні представництва у Росії, країнах Південної Америки, а також точки продажу продукції більш ніж в 50 країнах світу. Дослідницькі лабораторії GA.MA Professional розташовані в Італії, Аргентині та Китаї. Там проводять тестування нових розробок для їх інтеграції в інше культурне середовище, а також їх адаптацію до смаків людей і тенденціям в різних країнах.

Діяльність торгової марки в галузі досліджень перебуває у постійному розвитку в різних частинах світу, для того, щоб постійно пропонувати новинки стилістам і звичайним покупцям, яким цікавий стиль і турбота про своє волосся.

All search results