DAENG GI MEO RI

Історія
Daeng Gi Meo Ri – мудрість східної медицини для краси і здоров'я вашого волосся.
DAENG GI MEO RI / Тенгі Морі / – істинний східний бренд, який успадкував мудрість предків. Основний секрет продукції Daeng Gi Meo Ri / Тенгі Морі у найдавнішому методі виробництва, в основу якого покладено народні рецепти виготовлення лікувальної косметики з книги «Donguibogam» – кращої книги з медицини в історії Східної Азії, визнаної ЮНЕСКО світовою спадщиною.

Основним інгредієнтом косметики є відвар з лікарських рослин і води найвищого ступеня очищення, який настоюють і випарюють впродовж 72 годин. Після чого він стає витриманим і концентрованим для виготовлення найефективніших засобів догляду за волоссям та шкірою голови.

Виробник бренду Daeng Gi Meo Ri / Тенгі Морі / – компанія DOORI Cosmetics є лідером на Корейському ринку в сфері виробництва продуктів догляду за волоссям на основі рослинних компонентів.

Понад 14 років досліджень східної медицини дозволяють компанії витримувати високу якість своїх косметичних продуктів і піклуватися про здоров'я і красу своїх клієнтів.
Постійно вивчаючи переваги споживачів, їх стиль життя і косметичні тренди, DOORI Cosmetics продовжує удосконалювати склади своїх продуктів, пропонуючи все нові і нові розробки.

До складу унікальної косметичної продукції Daeng Gi Meo Ri / Тенгі Морі / входять 40 екстрактів східних лікарських рослин, вирощених в екологічно чистих районах. Відмінною особливістю цього преміального бренду є вміст цінного екстракту корейського женьшеню у високій концентрації.

Корейська косметика Daeng Gi Meo Ri / Тенгі Морі / ефективно бореться з причинами випадіння волосся, стимулює ріст нового, захищає і зміцнює коріння, усуває подразнення шкіри голови.
Найцінніші рослинні екстракти забезпечують волоссю природну силу і красу.
В косметиці відсутні штучні барвники.
Філософія
Філософія бренду полягає у заповненні природної краси і здоров'я волосся через силу цілющих трав'яних екстрактів, виготовлених за стародавніми рецептами.

Товарів, поки що немає. Та вони скоро з'являться :)

All search results