BABYLISS

«Уявіть собі будь-яку укладку!» – під таким девізом-гаслом ось уже понад 50 років працює французький виробник професійних електроінструментів для перукарів BaByliss PRO. Провідний виробник товарів для догляду за волоссям домігся того, що перукарське приладдя BaByliss PRO представлене в більш ніж 60 країнах, займаючи лідируючі позиції на ринку інструментів для перукарів.

Постійне технічне вдосконалення, оригінальні дизайнерські рішення, простота у використанні кожної моделі – продукція BaByliss PRO відповідає усім професійним вимогам. Саме тому світові стилісти для своєї роботи вибирають BaByliss PRO і рекомендують її товари своїм клієнтам для використання в домашніх умовах. Адже за допомогою декількох простих рухів можна створити бажаний образ всього за декілька хвилин! Чудеса? – Професійна компетентність BaByliss PRO!
ІСТОРІЯ БРЕНДА
Спочатку компанія займалася виробництвом тільки плойок для завивки волосся, ця продукція отримала визнання не тільки у французьких керівників салонів, але і у закордонних стилістів і перукарів. Багато з них поспішали придбати електроінструменти, з'їжджаючись в Париж з усього світу. Уже тоді, на самому початку свого шляху, компанія BaByliss PRO заслужила довіру у споживачів. Перш за все, завдяки тим принципам, які лягли в основу роботи компанії. Серед них: використання новітніх технологій, контроль виробничого процесу і постійне вдосконалення дизайну продукції.

У 1995 році група компаній "Conair", американський лідер в області перукарських електротоварів, приймає в свою команду бренд BaByliss PRO. Але це анітрохи не заважає компанії випускати нові товари, серед яких фен Volume Air, тримери, випрямлячі, засоби по догляду за волоссям і тілом. У 1997 році угода між BaByliss і Forfex, відомою компанією з вражаючим досвідом з виробництва машинок для стрижок (більше 125 років), дозволила розширити лінійку пропонованих товарів під брендом BaByliss PRO.

Сьогодні асортимент французького виробника значно відрізняється від переліку початкової продукції. Адже 52 роки успішної роботи компанії не могли не позначитися на просуванні бренду і підтримці його світової репутації.
BABYLISS PRO СЬОГОДНІ!
Більше 30 різних моделей фенів і щипців для волосся, а також різноманітні моделі плойок, електробігуді, стайлер і мультистайлер, тримерів, машинок для стрижки волосся – сьогодні бренд BaByliss PRO займає лідерську позицію серед тисяч професіоналів-перукарів усього світу і багатьох поколінь вдячних покупців. Вся продукція проходить ретельне тестування, щоб дозволити своїм клієнтам швидко і легко отримувати відмінні результати! Ефективність, якість і простота – BaByliss був і залишається брендом №1 в Європі в сфері електроінструментів для краси.

4860 грн.
3730 грн.
2210 грн.
2340 грн.
All search results