American Crew

American Crew – це більше? аніж просто косметичний бренд. Це віха в історії розвитку чоловічого грумінгу: косметика, розроблена спеціально для чоловіків, якій ось уже 19 років довіряють стилісти кращих салонів світу
Засновник бренду – перукар-стиліст Девід Раккулья. Пропрацювавши не один десяток років в американській перукарні, він зрозумів, що для роботи не вистачає високоякісної продукції по догляду за волоссям, розробленої спеціально для чоловіків, яка б враховувала всі їхні особливості. Він поставив собі за мету відродити традиції істинно чоловічого перукарського мистецтва, заснувати виключно чоловічу марку професійних засобів догляду за волоссям, розробити особливу програму, націлену як на просування нової марки, так і просто на залучення в салони клієнтів-чоловіків.
У 1994 році Девід Раккулья увійшов до офісу фірми з оптової торгівлі міста Чикаго, тримаючи в руках прозорий флакон з кленовим сиропом. Він попросив у оптовика 25 000 доларів для виробництва першої партії шампуню American Crew. Кленовий продукт він приніс з собою лише для імітації того мужнього бурштинового відтінку шампуню, який, за його поданням, повинен був бути в пляшці з кінцевим результатом.
«Колір упаковки майбутнього продукту повинен бути як кленовий сироп: мужній, що нагадує колір коньяку або віскі, – сказав стиліст».
Девід передбачав той час в майбутньому, коли чоловіки почнуть приділяти своїй зовнішності стільки ж уваги, скільки і жінки. Минуло всього кілька місяців, і перші шість продуктів American Crew надійшли в салони США. Лінія іменувалася Classic і повинна була задовольнити потреби найбільш консервативної частини клієнтів, як раз тих, хто більш за все не хотів користуватися препаратами для «слабкої статі».
Новий бренд буквально взяв ринок штурмом. Уже в 1995 році продажі American Crew за перший рік оцінювалися в три мільйони доларів, а освітня програма Девіда Раккульї була визнана найбільш популярною в Штатах серед навчальних програм з чоловічих стрижок. Оцінивши American Crew як одну з найперспективніших марок, нею зацікавився такий гігант індустрії краси, як компанія Revlon Professional. У 1996 він викупив American Crew і вклав значні кошти в науково-дослідну лабораторію, збільшивши виробничу потужність бренду, створивши освітню підтримку салонам краси, які працюють на марці.
Саме ці інвестиції дозволили вже через рік випустити дві нові лінії продуктів: Sport – засоби по догляду за волоссям, спрямовані на більш молодіжну та авангардну частина клієнтів, і Shave – повний набір косметики для гоління і догляду за обличчям після гоління.
«Я вважаю, що потрібно вміти збалансувати моду і класику, – сказав Девід Раккулья. – Нинішнє покоління зовсім не таке, як раніше. Нам потрібно передбачати тенденції. Образ сучасного чоловіка змінюється, і змінюється наш асортимент. Секрет в тому, що ми хочемо дати щось більше, ніж просто природний аромат і відчуття чистоти. При цьому з чоловіками все дуже складно, тому що вони дуже прості, і не люблять змін. Тому в American Crew ми намагаємося надати найкращий сервіс, не залякуючи і не перевантажуючи наших чоловіків ».
Рік по тому American Crew відкрив власний навчальний центр – Академію MENSWORK ™. У 1998 році продукція марки продавалася вже в двадцяти країнах.
У 2000 році American Crew перейшов в руки концерну Colomer Group. З цього часу бренд володіє п'ятьма власними лабораторіями та чотирма заводами, розташованими в США, Мексиці, Італії, Іспанії.
Асортимент продукції продовжував зростати. У 2001 вийшла лінія Classic Gray, через два роки – лінія продуктів по догляду за волоссям Citrus Mint, заснована на натуральних цитрусових маслах.
Сьогодні American Crew – найпопулярніший в світі бренд у сегменті професійних засобів догляду за зовнішністю, призначених для чоловіків. Бренд виготовляє 40 продуктів: повний набір всього необхідного для професійного догляду за волоссям, включаючи барвники і всі види продуктів для стайлінгу, від найстрогішого класичного до максимально авангардного. Спеціальна лінія засобів для гоління складається з декількох гелів і масел, розрахованих на роботу з щетиною різного ступеня жорсткості, засобів для гоління шиї і голови і препаратів, що застосовуються після гоління. Також під маркою American Crew випускаються чоловічі гелі для душу і парфумерія.
Крім самих продуктів, одним з найсерйозніших напрямків марки American Crew є Академія MENSWORK ™ по всьому світу. Впродовж останніх років бренд є лідером з підвищення кваліфікації, навчаючи по всьому світу тисячі стилістів і перукарів. Академія навчає майбутніх професіоналів вмінню надавати чоловічу форму зачісці: від оцінки форми голови до сучасних і класичних стрижок.

Товарів, поки що немає. Та вони скоро з'являться :)

All search results