ALAN JEY

ЗАВЖДИ ДОТРИМУЙСЯ СВОГО СТИЛЮ, ТВІЙ СТИЛЬ-ALAN JEY
КОМПЛЕКСНИЙ ДОГЛЯД – КОМБІНУЙ ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД + ДОГЛЯД В САЛОНІ

У сучасній beauty-індустрії тренд культури догляду за волоссям та шкірою голови особливо актуальний. Доглянуте і здорове волосся стає пріоритетною складовою образу модної сучасної людини. Важливість і необхідність процедур з відновлення структури волосся і догляду за шкірою голови сьогодні є безперечними.

Продукти лабораторії Alan Jey, розроблені на основі досліджень університету Болоньї, якнайкраще годяться для реалізації цієї філософії в реальному житті. 40-річний досвід у виробництві косметичної продукції для волосся, орієнтований на високу якість виробництва, дає змогу вирішити основні проблеми волосся і шкіри голови, особливо, випадіння волосся і відновлення структури волосся.

До складу косметичних засобів Alan Jey входить різноманіття природних компонентів, активних речовин і необхідних мікроелементів, що підтримують структуру волосся і сприяють активізації клітин шкіри голови, що відповідають за ріст волосся.

БЕЗ ТОКСИНІВ
НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ
НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ
БЕЗ ФТАЛАТІВ
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ
ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ВОЛОССЯ
ІТАЛІЙСЬКА ЯКІСТЬ ДЛЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ
ЛЕГКЕ РОЗЧІСУВАННЯ

Завдяки досвіду і кращому поєднанню натуральних інгредієнтів фахівці бренду створили справді унікальні продукти для волосся.

All search results