Про компанію

Компанія «Estetic Group» – це кілька векторів в індустрії краси. Ми працюємо в таких напрямках:

 

“Estetic Trade”

Торговий Дім, який займається дистрибуцією кращих міжнародних торгових марок професійної косметики і інструментів. Регіональні представництва «Estetic Trade» працюють на території Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької області та Закарпаття.

 

“Estetic House”

Мережа професійних магазинів краси. Ми надаємо клієнтам персональний сервіс і індивідуальний підбір професійної косметики і інструментів.

 

“Estetic Education”

Освітній центр краси та успіху. Центр надає можливості комплексного навчання для успішної роботи в індустрії краси.

 

“Estetic Style”

Фірмовий партнерський проект, мета якого – створення успішних салонів краси. Ми допомагаємо салонам-партнерам зробити бізнес максимально прибутковим і привабливим. У нас є спеціально розроблена унікальна система співпраці.

 

“Estetic Club”

Клуб для клієнтів і партнерів. В усіх учасників клубу є унікальні переваги і права на знижки, бонуси і подарунки від компанії «Estetic Group». Таким чином ми об’єднуємо однодумців для створення красивого і успішного життя. У Estetic Club краще – для кращих!

 

“Estetic Project”

Бізнес-рішення на замовлення з побудови високорентабельного бізнесу. Ми пропонуємо впровадження системи управління, навчання і розвитку персоналу, досягнення високих показників ефективності бізнесу.

 

“Esteticgroup.com.ua”

Інтернет-магазин професійної косметики, інструментів, техніки та інших засобів як для салонів краси, так і для кінцевого споживача. Ми прагнемо зробити якісну професійну косметику доступною для всіх, щоб навіть в домашніх умовах люди користувалися якісними продуктами, ефективною і безпечною косметикою.

 

У нас великий практичний досвід побудови магазинів роздрібної торгівлі. Для кожного клієнта ми пропонуємо оптимальні ефективні рішення. Надаємо персональний сервіс і індивідуальний підбір професійної косметики. Ми постійно навчаємо персонал і впроваджуємо високі стандарти обслуговування.

Знання, професіоналізм, клієнтоорієнтованість – обслуговування в магазинах будується саме на їх основі. Філософія компанії: створювати можливості для краси і успіху. Ми гарантуємо якість всієї продукції. Кожен продукт, перш ніж потрапити до клієнтів, проходить ретельний відбір і тестування. Асортимент включає близько 1000 найменувань продукції світових брендів. Щомісяця наші офлайн магазини і інтернет-магазин ми поповнюємо новинками. Також проводимо різні зустрічі і заходи для майстрів і кінцевих споживачів на теми краси і догляду за собою.

All search results