Повернення та обмін товару

УВАГА! Косметичні товари належної якості згідно з доповненням КМУ № 172 до закону «Про захист прав споживачів» обміну та поверненню не підлягають. Тому будьте уважні при виборі продукції.

Ви можете повернути придбану продукцію або обміняти її на інші товари, якщо доставлена ​​вам косметика не відповідає вашому замовленню, пошкоджена, бракована або має недоліки.

Обмін товару або повернення сплачених коштів за товари куплені на сайті esteticgroup.com.ua можливий лише при порушенні правил транспортування, в ході якого була пошкоджена упаковка або вам по нашій вині був відправлений бракований, протермінований товар або товар, якого не було у вашому замовленні. В такому випадку вам необхідно звернутися до нас впродовж 7 днів після отримання товару. Надішліть вашу заяву на повернення або обмін електронною поштою або по телефону. У заявці вкажіть причину повернення / обміну.

Далі з нашим менеджером обумовлюються умови повернення товару.

Товар повинен бути повернений нам в оригінальній упаковці та з оригінальними ярликами;

Ми відшкодуємо ваші витрати впродовж 7 днів після отримання повернутого вами товару.

Витрати на зворотнє пересилання покупець бере на себе.

Відшкодування покупцям, які проживають в м. Львів відбувається в магазині “Estetic Group” за адресою: вул. Костя Левицького, 51.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання пишіть нам – info@esteticgroup.com.ua.

All search results