Плойки

Плойки

Плойка – це той інструмент, за допомогою якого жінка може змінитися, перетворивши звичайну зачіску в святкову, завдяки локонам. Провівши трохи часу в кріслі перукаря в салоні краси або вдома біля дзеркала, за допомогою плойки ми можемо зробити дуже багато варіантів укладки.

Для великого, плавного завитка потрібна плойка з великим діаметром, для більш дрібного завитка відповідно потрібний менший діаметр. Власницям густого і щільного волосся також підійде велика плойка. Швидкість нагріву і температура важливі для тих, хто не любить втрачати час і робить укладку максимально швидко. В цьому випадку важлива і потужність інструменту.

Дівчата, які хвилюються за стан свого волосся, мають тонке або сухе волосся, повинні звернути увагу на наявність терморегулятора – він обмежує максимальну температуру, і матеріал, з якого зроблений нагрівальний елемент плойки.

У наш час вибір плойок дуже великий: плойка гофре, конусна плойка для спіральних завитків, плойка для створення об’єму або природної хвилі.

Для створення образу, плойка знадобиться як стилісту, так і дівчині, яка робить укладку вдома. Якісне та надійне обладнання для створення локонів різних видів можна купити в нашому інтернет-магазині професійних інструментів для укладки волосся.

All search results