Меблі на замовлення

У нас можна замовити меблі для перукарень, салонів краси, масажних салонів, манікюрних та педикюрних кабінетів, подологічних клінік та інших закладів.

З усіх видів комерційних меблів, обладнання для перукарень та салонів вимагає найбільш індивідуального підходу. Ми працюємо з кращими виробниками меблів для індустрій краси, тому можемо запропонувати широкий вибір для різних потреб і різної цінової категорії.  Працюючи з нами, ви можете бути впевненими у професіоналізмі та високій якості. Серед наших партнерів – українські та європейські виробники меблів. Ми завжди беремо до уваги побажання клієнта, враховуємо дизайн приміщення, загальну стилістику і позиціонування закладу, щоб меблі були функціональними, зручними, стильними та довговічними.

Перукарські крісла, крісла для клієнтів, дивани та крісла для очікування, стійка ресепшину, різноманітні стелажі та етажерки, манікюрні столики, журнальні столики та столи для роботи майстрів, меблі та манікюрного та педикюрного салону, масажні ліжка та кушетки – все це і багато іншого можна замовити в Estetic Group.

У нас можна замовити готові меблі для перукарень та інших салонів, вибравши з каталогів. Також працюємо на індивідуальне замовлення. Кольори, матеріали, форми, функціональність – враховуючи індивідуальні потреби, знаходимо для клієнтів кращі рішення. Втілюємо будь-яке замовлення для салону краси, перукарні та інших закладів краси.

All search results