Косметика для тіла

Косметика для тіла

Сьогодні купання в душі або ванні використовують не тільки для чистоти тіла, але і для естетичного задоволення і здоров’я шкіри. Сучасна косметика для тіла пропонує різноманіття засобів, ароматів, дизайну. Косметичні бренди давно змагаються між собою у винахідливості і пропонують безліч косметичних засобів для тіла: гель для душу, мило, піна для ванни, скраб і гоммаж для тіла, гель-скраб, лосьйон, молочко, вершки і йогурт для тіла, масло, батер, бомбочки для ванни і багато іншого.

Колекція косметики для тіла на сайті Estetic Group допоможе підібрати і зручно купити косметику для тіла і для себе, і на подарунок. Вибір косметики для тіла в нашому інтернет-магазині задовольнить навіть найвишуканіші смаки.

У нас ви можете вигідно купити професійну косметику для тіла, засоби для домашнього використання, екологічну та натуральну продукцію для тіла, косметику від різних світових та українських брендів.

Косметичні засоби для тіла не тільки доглядають за тілом, а й можуть допомогти усунути проблеми, такі як: пігментні плями, шкірні захворювання і дрібні дефекти, целюліт, зменшити розтяжки і підтягнути тіло.

Шкіра щодня потребує двох основних послідовних кроків догляду:

1. Очищення – гель для душу найбільш популярний засіб для цього.

2. Зволоження та живлення – молочко, лосьйон, йогурт, вершки, масло, батер – залежно від типу шкіри і пори року один з цих засобів обов’язково потрібно наносити на тіло після очищення.

Також один-два рази на тиждень шкіра потребує більш ретельного очищення – ексфоліаціі. Скраб або гель-скраб для тіла відмінно з цим справляються.

Завдяки правильно підібраним косметичним засобам для тіла ви попередите передчасне старіння шкіри, в’ялість, сухість або надмірну жирність шкіри, додасте їй тонус, гладкість, свіжість і здоров’я. Разом з красивим тілом людина набуває більшої впевненості в собі.

All search results