Конусні плойки

Конусні плойки

Конусні плойки для укладки волосся – це професійний інструмент, який повинен бути у кожного майстра. Конусні плойки також дуже популярні для укладки волосся в домашніх умовах. Це простий інструмент, який дає змогу створити красиву укладку за короткий час.

За допомогою плойки можна зробити багато красивих зачісок як вдома, так і в перукарні. Конусна плойка допоможе створити локони для щоденного образу, для свята, для роботи. Різні діаметри плойки дозволяють працювати з волоссям різної довжини і об’єму.

Сучасні виробники плойок для волосся пропонують також різноманітність матеріалів, щоб всі могли вибрати для себе найкращий варіант. Керамічне, турмалінове, металеве, титанове покриття – у нас можна придбати конусні плойки для різних типів волосся і потреб.

Конусна плойка дозволяє досягти ще й ефекту природного локона, допомагаючи створювати різноманітні завитки. Ми працюємо напряму з кращими світовими виробниками плойок, купуючи плойку для укладання волосся у нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені у якості інструменту. У нашому каталозі представлений великий асортимент конусних плойок для роботи перукаря і для використання вдома.

All search results