ID Hair

317 грн.561 грн.
153 грн.957 грн.
153 грн.957 грн.
471 грн.

Косметика для волосся від IDHair

Продукти компанії IdHair складаються з високоякісних інгредієнтів. Високотехнологічне виробництво і інноваційність дають змогу компанії утримувати лідерство в країнах Скандинавії і Європі на ринку косметики для волосся.

Бренд IdHair пропонує ряд продуктів для волосся, що відповідають різним потребам.

ELEMENTS – засоби догляду для різних типів волосся. Розроблені з використанням сучасного скандинавського дизайну. Шампуні, кондиціонери, маски, спреї та інші засоби для різних типів волосся.

Продукти для стайлінгу IdHAIR захищають волосся невидимою і «дихаючою» плівкою. Роблять волосся більш м’якими, блискучими і гладкими, а також запобігають статичності і завиванню. З їх допомогою можна створювати найрізноманітніші укладки як в салоні красоти, так і в домашніх умовах.

Серія BLACK створена для сучасного чоловіка, який вимагає простих, зручних і ефективних продуктів.

Тонуючі бальзами COLOR BOMB одночасно підсилюють колір і живлять волосся. Допомагають зберегти колір яскравим, інтенсивним і блискучим.

Серія NIOPHLEX – новий найкращий друг перукарів. Він нічого не додає до часу процедури фарбування, піклуючись при цьому про волосся. Це означає, що для здоровішого і сильнішого волосся не потрібно більше часу!

All search results