Фени для волосся

4920 грн.

Фени для волосся

Для того, щоб швидко висушити або укласти волосся, необхідно правильно вибрати фен. За своїми характеристиками фени бувають побутові (для домашнього використання) і професійні (перукарні). Чим вони відрізняються? Вони можуть відрізнятися потужністю, кількістю швидкостей, регулюванням температурного режиму, відсутністю або наявністю додаткових функцій.

Щоб купити хороший фен потрібно враховувати кілька характеристик:

– вага;

– температурний режим;

– подача холодного повітря;

– діапазон потужності;

– функція іонізації;

– тип фена.

Якщо вам необхідний побутовий фен, то для такого інструменту достатньо потужності до 2000 Вт, 2-3 швидкості, 2-3 температурні режими. Перукарський фен має додаткові насадки: дифузор, конусну, яка випрямляє, більшу кількість температурних режимів для більш точного регулювання при укладанні або сушінні, потужність більше 2000 Вт, може бути також дисплей на ручці фена для контролю процесу. Крім того, є спеціальні фен щітка, фен щітка з обертової насадкою, може бути бездротовий фен для волосся, що полегшує роботу майстра.

Також існує дорожній фен, який відрізняється компактністю і малою потужністю. Сучасний фен для волосся здатний швидко і якісно надати об’єм волоссю біля коріння, завити локони потрібного розміру, розпрямити кучері, зробити укладку і багато іншого – важливо лише знати, як вибрати потрібний фен з каталогу моделей.

Фени для домашнього використання в нашому інтернет-магазині наділені безліччю функцій, які задовольнять потреби різних людей. Також кращі фени для дому нерідко укомплектовані кількома насадками для зручної укладки волосся.

Фен – це багатофункціональний пристрій призначений максимально полегшити і спростити догляд за волоссям в домашніх умовах. В асортименті інтернет-магазину є багато фенів, які зможуть ідеально задовольнити потреби.

У нас також можна придбати професійні фени, які комплектується додатковими насадками: дифузором для додання об’єму і концентратором для створення потужних повітряних потоків – такий фен ефективно справляється з будь-якими типами волосся і будь-якими зачісками.

Якщо ви не плануєте ставити перед вашим пристроєм «надзавдань», то можете купити фен в з двома режимами роботи. Цього цілком вистачить для повноцінної сушки і укладання волосся. Однак, якщо ви використовуєте пристрій часто, або ж якщо у вас велика сім’я, а у всіх різні типи волосся – тоді краще вибрати пристрій з великою кількістю доступних режимів.

Характеристики якісного фена в першу чергу залежать від мети використання. Ціна на фен в Україні теж різна, і залежить від функціоналу, матеріалу з якого зроблений прилад і потужності. У нашому інтернет магазині представлені професійні фени для перукарів і фени для домашнього використання. Широкий асортимент дозволяє вибрати кращий фен для своїх потреб.

All search results