Браші

Брашинг

Брашінг – це кругла щітка зі щетиною і отворами, призначена для укладання та сушіння волосся феном. Професійний браш в руках умілого стиліста може практично все. Рівні, гладкі локони, трохи завиті кінчики або ніжні хвилі. Велика перевага такої укладки – ефект натуральності. Крім цього, браші сталяться до волосся набагато дбайливіше, аніж плойки або стайлери.

Термостійкі і звичайні брашинги, чим вони відрізняються?

Перші, мають отвори, другі не мають. Безліч невеликих отворів сприяють більш рівномірному розподілу тепла по волоссю і процес сушіння проходить швидше, а фіксація локонів більш стійка. Брашинги відрізняються за типом щетини

Бувають браші з натуральною щетиною, нейлоновою або змішаною. Для випрямлення волосся, як правило, використовують браш з натуральною щетиною, це надає локонам додатковий блиск. Для завивки волосся або додання прикореневого об’єму найкраще купити браш зі змішаною або нейлоновою щетиною.

Корпус брашинга може бути пластиковим, дерев’яним, металевим або керамічним. Керамічний корпус брашу зменшує шкоду від високих температур і має антистатичний ефект. Також браші відрізняються за діаметром, залежно від довжини волосся і необхідного результату. Чим довше волосся, чим більші локони повинні бути в результаті, тим більший діаметр потрібно брати, якщо потрібно завити лише кінчики, то діаметр може бути середнім. Одна з останніх новинок в б’юті-індустрії – фен-брашінг, який поєднує в собі функції і фена і брашінга.

Наш інтернет-магазин допоможе вам визначитися з вибором і купити брашинг для волосся на ваш смак і потреби з доставкою по Україні.

All search results