Інтернет-магазин професійної косметики і товарів для салонів краси

Інтернет-магазин косметики для обличчя, рук, нігтів, тіла, волосся, інструментів для догляду за волоссям, засобів для особистої гігієни та аксесуарів від європейських виробників.

Відкривши каталог інтернет-магазину Estetic Group вам вже не захочеться витрачати час на походи магазинами і пошук безлічі сайтів з косметикою, технікою і аксесуарами для краси і здоров’я – каталог нашого інтернет-магазину – це все що потрібно для догляду за собою вдома і для роботи в салоні краси. Наш асортимент косметичних засобів, техніки, інструментів і аксесуарів задовольняє будь-які вимоги.

У нашому інтернет магазині Estetic Group можна купити високоякісні товари, які використовують в кращих салонах країни. Замовлення в нашому інтернет магазині – це можливість користуватися новітніми розробками прогресивних косметологів і вчених для кожного.

Крім інтернет магазину з косметичними засобами, інструментами і обладнанням у сфері краси, ми допомагаємо створити і обслуговувати салони краси. Пропонуємо широкий вибір устаткування для візажистів, косметологів, перукарів і майстрів манікюрної справи, інструментів і обладнання для дезінфекції та санітарії салону. Ми забезпечимо ваш салон всіма необхідними меблями з широкого переліку готових меблів і устаткування, або запропонуємо меблі під ваше замовлення.

Інтернет-магазин Estetic Group дозволяє економити час і вибирати для себе високоякісну і професійну продукцію, яку використовують в кращих салонах країни. Формуйте замовлення і вибирайте для себе зручний спосіб оплати і доставки.

Переваги асортименту інтернет магазину Estetic Group:

– Все необхідні обладнання, меблі та інструменти для салонів краси в одному місці і в один клік;
– Декоративна косметика та аксесуари для нанесення, зберігання, перевезення, демакіяжу, які допоможуть створити будь-який макіяж як професіоналу в салоні, так і самостійно вдома.
– Засоби для догляду за шкірою, волоссям і нігтями, якими користуються в кращих салонах краси, доступні кожному. Крім доглядової косметики для щоденного використання у нас також представлені серії, продукти світових брендів з лікувальним ефектом, схвалені дерматологами, трихологами і косметологами.
– Товари для укладки волосся, засоби і прилади для стайлінгу.
– Інструменти та аксесуари для майстрів нігтьового сервісу, дерматологів і перукарів.

Запрошуємо Вас також відвідати наші магазини у Львові, щоб переконатися у високій якості товарів:
м.Львів, вул. Костя Левицького, 51,

All search results