TRUSCULPT ID – НЕІНВАЗИВНА, МОНОПОЛЯРНА РАДІОЧАСТОТНА ПЛАТФОРМА

Опис

Компанія виробник: Cutera
Країна виробник: США

ПЕРСОНАЛІЗОВАНА КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ: НОВИЙ ЕТАП

В останні роки в області естетичної медицини спостерігається швидке зростання кількості виконаних процедур по корекції фігури і поліпшення контурів тіла. Тенденція, за прогнозами, буде продовжувати зростати із загальним збільшенням ринку на 16,3% в рік до 2020 року.

TRUSCULPT ID

це новітня розробка для корекції фігури від компанії Cutera, що представляє собою персоналізоване, безконтактне та портативне рішення, яке зробить революцію в вашій практиці. Ця потужна, неінвазивна, монополярная радіочастотна платформа адаптується до індивідуальних потреб пацієнтів і забезпечує постійний контроль температури, що дає клінічно доведені результати, забезпечує безпеку і відсутність неприємних відчуттів у пацієнтів. truSculpt iD діє на весь жировий прошарок, що призводить до його скорочення в середньому на 24%.
Система забезпечує унікальну універсальність і зручність розміщення насадок, які налаштовуються на 15-хвилинні сеанси для одночасної обробки всієї зони живота або декількох областей тіла.

РАДІОВОХВИЛЬОВА (РФ) ТЕРАПІЯ

truSculpt iD подає тепло на весь жировий прошарок, підтримуючи при цьому комфортну температуру шкіри, що дозволяє оптимізувати клінічну ефективність процедури і підтримувати комфортний стан пацієнта.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Ергономічний дизайн truSculpt iD дозволяє персоналу клінік легко налаштовувати і використовувати даний пристрій. На додаток до короткого періоду навчання і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, truSculpt iD включає безліч насадок для настройки обробки, будь то безконтактна насадка, ручна насадка або насадка меншого розміру.