Menu
Ваша корзина

Suda

Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаASTERIA 1000 – НАЙКРАЩЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ ТА НІМЕЦЬКОЇ ЯКОСТІПедикюрний апарат для вологого педикюру відрізняється високою потужністю за низької ціни.МОЖЛИВОСТІ АПАРАТУ:швидкість обертання фрези: від 8 000 до 30 000 об / хв., реверс;високошвидкісний мікр..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаSUDA PEDO SPRAYПереконує в своїх перевагах, завдяки обережній і приємній обробці, навіть при великій швидкості обертання фрези.Оброблювана область і фреза охолоджуються дрібнодисперсним спреєм.Завдяки його пилевсмоктуючим властивостями, забезпечується..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаPEDO SPRINT 100 SP – СПЕЦІАЛЬНО СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЛІКАРІВ ПОДОЛОГІЇСучасний, потужний апарат для сухого педикюру з високою швидкістю обертання фрези при компактних розмірах, з бездоганною німецькою якістю SUDA.Електронна система управління, кнопка включен..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаАПАРАТ З ПИЛОСОСОМ, ДЛЯ ПЕДИКЮРУ ТА ПОДОЛОГІЇPEDO SPRINT 50 SP – КРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ І НІМЕЦЬКОЇ ЯКОСТІСучасний, компактний апарат для педикюру та манікюру з пилососом, забезпечує високий комфорт використання за вигідною ціною.Однаково добре під..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаПОДОЛОГІЧНЕ КРІСЛО PIONEER – СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНО В СПІВДРУЖНОСТІ З АСОЦІАЦІЄЮ ПОДОЛОГІВ НІМЕЧЧИНИ.Відповідає найвищим стандартам і вимогам фахівцівНовітнє педикюрне крісло у виконанні з 3-ма або 5-ю електродвигунами задають стандарти ергономіки.ХАРА..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаПРОФЕСІЙНЕ ПОДОЛОГІЧНЕ КРІСЛОSUDA PODO XDREAM – ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ, НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНА І ПОПУЛЯРНА МОДЕЛЬДосконале поєднання функціонального набору, який забезпечує максимальний комфорт як для пацієнта так і для фахівця. Крісло вироблено за всіма с..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:продуктивність пилососа: 200 л / хв;ручка для сухого педикюру з пилососом:обертання фрези до 40 000 об. / хв., реверс;вага ручки 134 г;довжина ручки 135 мм;ручка для вологого педикюру зі спреєм:обертання фрези до 40 000 об. / х..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаПРОФЕСІЙНА СТАНЦІЯ PODO AIR SPEED – ЦЕ ВИЩИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РІВЕНЬ У СФЕРІ ПОДОЛОГІЇ.Принцип роботи заснований на стисненому повітрі.До станції окремо підключається компресорна система kompresor AIR speed.ВБУДОВАНІ НАСАДКИ:турбінна ручка зі швидкістю р..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаПОДОЛОГІЧНЕ КРІСЛО-КУШЕТКА SUDA UNIVERSAL AF1 – ХІТ ПРОДАЖІВ!Компактне і мобільне з найкращим співвідношенням ціни, якості та функціональності“Кушетка-трансформер” полюбилася багатьма – ідеально підходить для не великих косметичних кабінетів. Мобільна..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаSUDA VAC S – ВСТАНОВЛЮЄ НОВІ СТАНДАРТИ ПОДОЛОГІЇ В СУХІЙ ОБРОБЦІ ПОВЕРХНІ.Нова технологія: безщітковий мікромотор і турбінний двигун.Самий безшумний серед апаратів для подології з вбудованим пилососом.ПЕРЕВАГА В ПРОДУКТИВНОСТІЗавдяки тонко відкалібров..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SudaКраїна виробник: НімеччинаДля всіх складних робіт довкола нігтьових пластин.Довжина інструмента 11 см..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SudaКраїна виробник: НімеччинаКонцентрат Unguisan призначений для профілактичного захисту нігтів від ураження грибковими інфекціями і швидкого відновлення нігтьової пластини в разі зараження грибком. Препарат забезпечує комплексний протигрибковий догляд, повертаючи природну красу ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)
Suda