SUCCINATE AMBER HYDRO 0,55%

Опис

ЕФЕКТ

Venome Amber Hydro — це ревіталізуючий препарат, який забезпечує клітини поживними речовинами, життєво важливими для їх належного функціонування. Специфічна комбінація бурштинової кислоти (1%) і неретикульованої гіалуронової кислоти (0,55%) сприяє покращенню якості та текстури шкіри, значно підвищує рівень зволоження та мінімізує кількість вільних радикалів, які пошкоджують ліпіди та білки (включаючи колагенові та еластинові волокна), а також прискорюють загибель клітин. 


Бурштинова кислота продемонструвала сильні антиоксидантні властивості, таким чином знижуючи ризик оксидативного стресу, який викликає незворотні зміни в ДНК клітини. В той же час процеси регенерації відбуваються набагато швидше, а значить, шкіра більш стійка до зовнішніх факторів, а отже — до утворення зморшок.


Неретикульована високомолекулярна гіалуронова кислота, яка використовується в засобі Venome Amber, підвищує зволоження тканин, відновлюючи оптимальне середовище для активності фібробластів. Необхідна концентрація ГК сприяє активації протизапальних медіаторів, сповільнюючи процеси, що пошкоджують білки.

Поєднання гіалуронової та бурштинової кислот у мезококтейлі Venome Amber Hydro продемонструвало високу ефективність у регенерації шкіри та відновленні колагену в тканинах. Ці два інгредієнти разом протидіють гіпоксії та деградації тканин, що призводить до здорової та сяючої шкіри.

ІНГРЕДІЄНТИ

Вода, бурштинова кислота, гіалуронат натрію, феноксіетанол, бензиловий спирт, гідроксид натрію.