Стільці та крісла для педикюру

Відображаються усі з 9 результатів

Догляд за собою важливий для жінок будь-якого віку, тому педикюрний кабінет популярний в будь-який час року. Де купити стільці та крісла для педикюру у Львові замислюється кожен майстер. Особливо складно зробити вибір, якщо Ви надаєте також косметологічні послуги.

Однією із значних витрат є педикюрное крісло, воно необхідне в роботі, а ціна на нього висока. Виникає питання, на що звертати увагу при покупці адже за зовнішньою красою може ховатися погана якість. Пошук педикюрного крісла викликає у початківців фахівців цілий ряд труднощів.

При малому бюджеті є велике бажання купити найбільш зручні і сучасні педикюрні моделі, які служили б довгі роки. Для початку виділимо основні типи виробів, розглянемо, чим вони відрізняються один від одного або чому так сильно відрізняються ціни.

Види крісел і їх особливості

Розрізняють декілька основних типів виробів:

  • Без опори для ніг;
  • З підніжками;
  • Комплекси з підніжкою і ванною.

Всі крісла дозволяють регулювати висоту сидіння - це незамінна опція дозволяє майстру помістити клієнта з комфортом. Деякі вироби оснащені можливістю зміни кута нахилу спинки, така функція вважається корисною при виконанні тривалих процедур.

При виборі варто звернути увагу:

  • чи є в кріслі можливість обертання навколо своєї осі;
  • на якість оббивки;
  • на вантажопідйомність;
  • на виробника;

У разі, якщо Ви оформляєте заявку в інтернет-магазині переконайтеся що зовнішній вигляд в каталозі збігається з реальністю.

Також моделі розрізняються за типом управління.

Підйом і опускання виробу може проводитися за допомогою пневматичного, гідравлічного або електропідйомника. Крісло на пневматику змінює висоту тільки без навантаження, це малопотужний вид регулювання, такий не варто купувати при великому потоку клієнтів.

Гідравліка міцніша і надійніша, але все ж найкращим видом налаштувань є електропривід, висота регулюється мотором за допомогою пульта або педалі, такі моделі часто можна зустріти в дорогих салонах. Педикюрне крісло вважається професійним в разі оснащення його регульованими опорами для ніг. Найбільш комфортними вважаються товари з двома незалежними підніжками.