Стільці майстра для подології

Показано 1–16 із 40

ALOE PODO стілець зі спинкою

1,00 грн

ALOE стілець зі спинкою

1,00 грн

COMFORT – СТІЛЕЦЬ МАЙСТРА

180,00 грн

FAST+ – РОБОЧИЙ СТІЛЕЦЬ МАЙСТРА

1,00 грн

Lemi Stool 070A – Стілець майстра зі спинкою

1,00 грн

Lemi Stool 010S – Стілець майстра зі спинкою

1,00 грн

Lemi Stool 015 – Стілець майстра

1,00 грн

Lemi Stool 015 PEDI – круглий табурет для подології

1,00 грн

Lemi Stool 019 – стілець майстра

1,00 грн

Lemi Stool 019 PEDI – табурет для подології

1,00 грн

Lemi Stool 030 – Табурет з регулюванням газліфта

1,00 грн

Дистанційний продаж професійного салонного обладнання та меблів - це пріоритетна сфера діяльності інтернет-магазину. Прагнучи відповідати запитам всіх покупців, ми пропонуємо по-справжньому широкий вибір оснащення і предметів інтер'єру. У нас Ви можете купити стілець для майстра подології у Львові.

Зверніть увагу!

Максимально відповідально підходячи до формування асортименту, наш магазин відбирає тільки найдостойніші моделі. Завдяки цьому всі педикюрні стільці для майстрів відрізняються високою якістю виготовлення і здатні прослужити багато років.

Модельний ряд або на що звернути увагу при покупці

Якщо майстер подолог буде некомфортно себе почувати або, того гірше, відчувати біль в спині, про якість обслуговування клієнтів можна забути. Тому плануючи відкрити салон, в першу чергу необхідно подбати про комфорт співробітників. Пропонуємо вам трохи докладніше розглянути асортимент стільців для майстрів подології і ознайомитися з основними перевагами тієї чи іншої моделі.

Отже, педикюрні стільці для майстрів розрізняються за такими параметрами, як:

Тип підйомного механізму. Найчастіше висота меблів регулюється за допомогою пневматичного механізму. Основні переваги пневматики - доступна ціна, тривалий термін служби, зручність в експлуатації. Наявність опори для ніг.

Що стосується даного критерію, то розглядати його потрібно дуже індивідуально. Хтось звик ставити ноги на підлогу, хтось віддає перевагу опору. Тому якщо є така можливість, варто порадитися з майстрами Вашого салону.

Дизайн. Як правило, меблі вибирають відповідно до загального стилю оформлення салону. Щоб допомогти Вам у вирішенні цього завдання, ми підібрали великий асортимент педикюрних стільців для майстра, що розрізняються за кольором, формою та іншими параметрами.