STERIL UL – СУХОЖАРОВА ШАФА

Опис

Компанія виробник: IONTO-COMED

Країна виробник: Німеччина

Сухожарова шафа IONTO Steril UL призначена для стерилізації інструментів.

Всередині камери приладу циркулює гаряче повітря за рахунок чого і здійснюється процес стерилізації насадок для приладів, інструментів та інших комплектуючих, які потребують обов’язкової обробки.

Сухожарова стерилізаційна шафа IONTO Steril UL обладнана вбудованим вентилятором, що забезпечує рівномірність термічної обробки одного або двох комплектів інструментів протягом 60 хвилин, упродовж яких триває стерилізація.

Сухожарова шафа, ціна якої визначається її технічними характеристиками і якістю, – прилад, необхідний в косметологічних клініках, салонах краси, перукарнях.


Компанія Estetic Group представляє сучасне інноваційне обладнання для салонів краси, перукарень, косметологічних клінік. Ми представляємо вашій увазі сухожарову шафу в Україні, якість роботи якої удостоєно усіляких похвал з боку експертів, працівників салонів і клінік.

Компактні розміри приладу дозволяють використовувати його навіть у малих за площею кабінетах, а мала вага дозволяє встановлювати на тумби, столики, полки.

Завдяки наявності вбудованого вентилятора камера нагрівається рівномірно і процес стерилізації завершується вже через 60 хвилин.


МОЖЛИВОСТІ АПАРАТУ:

температура нагріву: від 60° до 180 ° C;

вбудований таймер до 120 хвилин;

автоматичне відключення (по таймеру);

2 лотки для інструментів;

максимальне завантаження – 2 кг (2-4 комплекту інструментів).