Солярій P9 beautySun

Категорії: ,
Brand:MegaSun

Опис

Новий P9S hybridSun є потужним взірцем  серії  P9S . Знайефективнішим поєднанням pureSunlight і smartSunlight для особливо приємногорезультату засмаги.

Кількість ламп

чисте сонячне світло
34 лампи
smartSunlight
16 ламп
Підсилювач краси HyperRed
40 Підсилювач краси
Догляд за обличчям SunSphere
4 світлодіодні процедури для обличчя

P9S Серія – квантовий стрибок в УФ-технології

Виходячи з девізу «Дизайн назустріч сонцю», KBL у співпрацізі студією F. A. Porsche запровадили нову еру дизайну соляріїв з P9.

 З P9S компанія KBLвстановлює нові стандарти ультрафіолетових технологій для обличчя та зонидекольте. Раніше ультрафіолетові системи виділяли небажане тепло під час сеансузасмаги в результаті інфрачервоного випромінювання, що часто призводило допочервоніння або набряків шкіри після сонячних ванн.

Інноваційна система SunSphere на базі світлодіодів P9S немає цього небажаного інфрачервоного випромінювання і використовує тільки необхіднідовжини хвиль під час засмаги. Випромінювання рівномірно розподіляється черезасферичні скляні лінзи. Блакитні світлодіоди UVA гарантують чудову прямупігментацію для відразу помітної засмаги. Червоні світлодіоди красизабезпечують догляд за шкірою під час засмаги. А жовті спеціальні лампи UVBстворюють пігменти та вітамін D.

Ідеальне спектральне поєднання для незрівнянної засмаги. Крімтого, нова система SunSphere забезпечує стабільно високу світлодіоднупотужність, робить непотрібною зміну ламп високого тиску та різко знижуєспоживання електроенергії.

Догляд за обличчям SunSphere

УФА світлодіоди

Гарна засмага,яка вам подобається. 140 синіх світлодіодів UVA гарантують оптимально дозовану пряму пігментацію обличчя та зони декольте.

UVB СПЕЦІАЛЬНІ ЛАМПИ

Ідеально збалансованийвихід від трьох жовтих спеціальних ламп UVB створює нові кольорові пігменти та вітамін D у вашій шкірі.

СвітлодіодиBEAUTY

Завдяки 56червоним світлодіодам Beauty P9S забезпечує догляд за шкірою обличчя та зонидекольте навіть під час сонячних ванн і одночасно стимулює надходження кисню вшкіру. Для гарного кольору обличчя та шовковистої гладкої шкіри.

Спина та плечі з SunSphere

Ідеальнийсимбіоз

Новасистема SunSphere, що складається з високоефективних світлодіодів і асферичнихскляних лінз, також реалізована в області спини. Спектральнакомбінація, яка гарантує гарний колір обличчя. Інтегрована звукова системазабезпечує чудовий звук, а голосовий помічник справляється з функціями керування.

Ноги SunSphere

Увага до дрібниць

Для надзвичайно красивої засмаги стоп і гомілок, P9Sвикористовує спеціальні компоненти SunSphere  першими  в світі. Дві групи, кожна з п’ятьма кутовимисвітлодіодами UVA та асферичними скляними лінзами, гарантують чудові результатизасмаги.

Кольорові рішення, для ідеального інтер’єру