СОЛЯНА ЛАЗНЯ (КІМНАТА) ПІД КЛЮЧ

Опис

Компанія виробник: INVIION

Країна виробник: Австрія

Соляна кімната – це приміщення, яке максимально точно відтворює природну соляну печеру, передаючи її мікроклімат, сформований морським повітрям.

Стіни такої кімнати викладені з блоків і плиток зі справжньої природньої морської солі. У приміщенні низька вологість, тому сіль не розчиняється. Стабільна температура повітря, рівень вологості і тиску повітря, а також висока концентрація солі, що наповнює повітря в приміщенні цілющими властивостями, чинять сприятливий вплив на органи дихання, шкіру, загальне самопочуття клієнтів.

Цілющі властивості має також соляна пара, яку дуже корисно вдихати, відвідавши соляну лазню.

Соляна лазня також викладена з соляних блоків. Температура в ній вища ніж в соляній кімнаті. Вона досягає шістдесяти-семидесяти градусів Цельсія при порівняно невисокому рівні вологості в приміщенні.

Перебування в соляній лазніі отримало назву таласотерапія. Цей термін включає в себе не тільки відвідування соляної лазні, а й низку інших процедур, основу яких складають продукти моря (морська вода, сіль, лікувальні грязі, водорості).

ВІДВІДУВАННЯ СОЛЬОВОЇ ЛАЗНІ СПРИЯЄ:

відновленню й омолодженню, а також зволоженню шкіри;

поліпшенню місцевого кровообігу;

комплекснвй боротьбі з целюлітом;

зняттю нервової напруги і боротьбі зі стресами;

поліпшенню стану дихальної системи і щитовидної залози, а також комплексному лікування ЛОР-захворювань;

виведенню шлаків і токсинів з організму;

лікуванню артрозу, наслідків травм і переломів;

полегшенню стану хворих на онкологічні захворювання;

відновленню організму після пологів, травм, операцій (пластичних у тому числі).

Соляна лазня стане чудовим доповненням будь-якого СПА-салону, який прагне здивувати і привабити клієнта, що шукає і прагне сервісу класу люкс.

Одна з послуг, які надає компанія Estetic Group, це реалізація саун, лазень і парних під ключ. Звернувшись до нас, ви можете самостійно переконатися в тому, що соляна кімната під ключ – це поняття, яке гарантує вам покупку, монтаж і запуск обладнання, що використовується для роботи сауни. Ми гарантуємо вам якість соляних блоків, використовуваних для будівництва кімнати, натуральність їхнього складу, а також надійність обладнання, що підтримує в кімнаті необхідний мікроклімат.

Зв’язавшись з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті або за допомогою зручної форми зворотного зв’язку, ви можете дізнатися всі подробиці, що стосуються монтажу і роботи кімнати, а також можете купити соляну лазню, оформивши доставку придбання в свій салон і погодивши терміни монтажних робіт.