SKIN ANTIDOTE LIFT

Опис

SKIN ANTIDOTE LIFT

ЕФЕКТ

Гладка та пружна шкіра.
Ампули з концентрованим засобом LIFT, що містить ідеальну комбінацію активних інгредієнтів, роблять шкіру пружною та запобігають її обвисанню. Ліфтинг-комплекс на основі гексапептиду-8 має дермо-розслаблюючі властивості — знімає м’язову напругу і таким чином зменшує появу мімічних зморшок. Цей синтетичний пептид також сприяє регенерації шкіри, оскільки він зміцнює епідермальний бар’єр і таким чином прискорює процес відновлення шкіри. Препарат також містить гідролізований колаген, який забезпечує зволоженість, тонізованість та пружність вашої шкіри. Додавання гігроскопічного екстракту ферменту (псевдо)альтеромонаса сприяє поповненню рогового шару водою, запобігаючи трансепідермальній втраті води (TEВВ).
Висока концентрація багатого на флавоноїди екстракту листя мальви (відомого своїми захисними і зміцнюючими властивостями) позитивно впливає на кровоносні судини, зменшує їх проникність та зміцнює їх стінки, а білки, дубильні речовини, вітамін В1 та вітамін С підвищують еластичність рогового шару, посилюють активність антиоксидантів і сприяють відновленню захисного епідермального бар’єру.
Екстракт квітів арніки монтанської не тільки заспокоює подразнену шкіру, але й зменшує її почервоніння. Завдяки своїм антисептичним і в’яжучим властивостям він також запобігає набрякам та запаленням.
Препарат також містить молекули гіалуронової кислоти, лимонної кислоти та гліцерину, які забезпечують потрібний рівень зволоження, а також роблять шкіру м’якою та пружною.

ІНГРЕДІЄНТИ

Вода, гліцерин, пропіленгліколь, екстракт квітів арніки монтанської, екстракт листя мальви звичайної, гіалуронат натрію, гідролізований колаген, екстракт ферменту (псевдо)альтеромонаса, ацетилгексапептид-8, каприлілгліколь, саліцилова кислота, лимонна кислота, саліцилат натрію, гідроксиетилцелюлоза, феноксіетанол, бензиловий спирт, сорбат калію, парфуми