SKIN ANTIDOTE GLOW

Опис

SKIN ANTIDOTE GLOW

ЕФЕКТ

Сяюча, гладка та свіжа шкіра.
Сироватка GLOW — це унікальна комбінація антиоксидантів та інгредієнтів, що сприяють освітленню шкіри. Аскорбілглюкозид, що міститься в ампулах, є поєднанням похідного вітаміну С з однією молекулою глюкози. Він може проникати в глибші шари шкіри, а це означає, що він має здатність ефективно освітлювати темні плями та захищати волокна колагену та еластину від руйнівної дії вільних радикалів.
Транексамова кислота сприяє пригніченню надмірної місцевої секреції меланіну, мінімізуючи ризик змін кольору в майбутньому. Вона також сприяє зміцненню кровоносних судин, запобігаючи почервонінню шкіри та знижуючи ризик виникнення павутинних вен.
Арбутин пригнічує синтез меланіну шляхом зниження активності тирозинази і таким чином сприяє зменшенню гіперпігментації. Олігопептид-34 захищає клітини шкіри від старіння та прискорює вироблення нових колагенових та еластинових волокон. Висока концентрація бурштинової кислоти сприяє зменшенню кількості вільних радикалів і припиненню запальних реакцій, які можуть сприяти появі нових пігментних плям.

ІНГРЕДІЄНТИ

Вода, аскорбілглюкозид, гіалуронат натрію, арбутин, бурштинова кислота, олігопептид-34, транексамова кислота, глутатіон, ацетилцистеїн, лізина гідрохлорид, гліцин, гістидина гідрохлорид, лимонна кислота, гідроксиетилцелюлоза, феноксіетанол, бензиловий спирт, сорбат калію