RETINOL C SHOT

Опис

RETINOL C SHOT

ЕФЕКТ

Завдяки своїм регенеруючим та омолоджуючим властивостям відлущувальний засіб Retinol C Shot відновлює пружність шкіри, мінімізує появу зморшок і усуває локальні зміни кольору. Процедура передбачає застосування двох компонентів: ампули з сироваткою VITAMIN C SHOT та маски RETINOL SHOT, які разом активізують та прискорюють процес оновлення клітин, додатково очищаючи шкіру та звужуючи великі пори. Після процедури шкіра стає пружною, яскравою та сяючою.

VITAMIN C SHOT + RETINOL SHOT = RETINOL C SHOT

Кожна ампула з сироваткою VITAMIN C SHOT містить унікальну комбінацію антиоксидантів та натуральних рослинних екстрактів, які ефективно пригнічують процеси окислення, що безпосередньо спричиняють прискорене старіння шкіри. Аскорбінова кислота у високій концентрації (15%) мінімізує кількість вільних радикалів, які спричиняють пошкодження ліпідів та білків, включаючи волокна колагену та еластину, і таким чином прискорюють відмирання клітин і призводять до прогресуючого старіння шкіри. Препарат також містить екстракт календули — багате джерело флавоноїдів і каротиноїдів з антиоксидантними та антибактеріальними властивостями, що сприяє процесу загоєння шкіриЕкстракт ацероли є джерелом вітаміну С та бета-каротину. Він посилює антирадикальні властивості препарату, допомагає зняти запалення, а також додатково зміцнює кровоносні судини, тим самим зменшуючи почервоніння шкіри. Бісаболол заспокоює подразнену шкіру та підтримує її регенерацію. Поєднання антиоксидантних та регенеруючих інгредієнтів у сироватці VITAMIN C SHOT робить її високоефективним засобом для видалення вільних радикалів і відновлення здорового сяйва шкіри. Вона також чудово готує шкіру до другого етапу терапії.

Маска RETINOL SHOT містить відлущувальний ретинол. Вона стимулює низку процесів оновлення шкіри, таким чином покращуючи її щільність та еластичність, зменшуючи знебарвлення та мінімізуючи появу стійких зморшок.

Ретинол — це похідне вітаміну А, яке належить до групи сполук, які називаються ретиноїдами. Після нанесення на шкіру він піддається ряду перетворень: спочатку в ретиналь і, на кінцевому етапі, в ретиноєву кислоту. Після зв’язування зі специфічними рецепторами в тканинах він активує каскад відновних реакцій. На першому етапі ретинол прискорює процес оновлення клітин і дозволяє швидше видаляти відмерлі структури (корнеоцити), що сприяє покращенню тону шкіри та зменшенню поверхневих дефектів. Додатково, стимулюється базовий шар шкіри, тому живі шари стають товщими. Ретинол, який використовується в масці RETINOL SHOT, поступово пригнічує транспорт меланіну до верхніх шарів епідермісу, в результаті чого меланоцити (пігментні клітини) стають меншими, що остаточно усуває появу темних плям та гіперпігментації. Ретинол ефективно стимулює фібробласти, підвищуючи їх активність і прискорюючи поділ клітин, таким чином посилюючи синтез білків, таких як колаген I і II типу, що роблять шкіру більш пружною та щільною. Похідне вітаміну А в складі маски прискорює секрецію фібриліну. Фібрилін бере участь в утворенні мікроволокон еластину, які забезпечують пружність і еластичність шкіри. Ретинол має здатність пригнічувати активність металопротеїназ, специфічних ферментів, що активуються ультрафіолетовим випромінюванням, серед інших факторів, які порушують білкові структури шкіри та прискорюють процеси старіння. Препарат також допомагає стимулювати ангіогенез або утворення нових кровоносних судин, забезпечуючи тим самим краще постачання шкіри киснем та поживними речовинами. Retinol Shot ефективно зменшує запалення шкіри та великі пори, а це дозволяє відновити здорове сяйво та рівну текстуру шкіри.

ІНГРЕДІЄНТИ

VITAMIN C SHOT
Вода, пропандіол, аскорбінова кислота, екстракт квітів календули лікарської, фруктовий сік мальпігії голої, бісаболол, парфуми, пропіленгліколь, гідрогенізована касторова олія ПЕГ-40, тридецет-9, гідроксид натрію, лимонна кислота

RETINOL SHOT
Вода, цетеариловий спирт, стеарет-2, гліцерин, стеарет-21, метилпропандіол, диметикон, токоферилацетат, ретинол, ксантанова камедь, етилгексилгліцерин, полісорбат-20, амоній акрилоілдіметилтаурат/вініл піролідону сополімер, каприлілгліколь, динатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти (ЕДТК), фенілпропанол, бутилгідрокситолуол (БГТ), бутильований гідроксіанізол (БГА), феноксіетанол

ПОКАЗАННЯ

  • в’яла шкіра з помітними ознаками старіння

  • комедони та дефекти шкіри

  • темні плями та гіперпігментація

  • мелазма

  • втрата чіткості контуру обличчя

  • глибокі зморшки

  • розтяжки

  • сіра, тьмяна шкіра з нерівним тоном

  • відсутність сяйва і зневоднення

КУРС ТЕРАПІЇ

Рекомендований курс терапії включає три сеанси з інтервалом у чотири тижні.