Q-RAY FRX – ФРАКЦІЙНИЙ CO2 ЛАЗЕР + IR + RF

Опис

Компанія виробник: DOSIS M&M

Країна виробник: Південна Корея

ЛАЗЕР ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ Q-RAY FRX

Q-RAY – КОМБІНОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЙ CO2FRACTIONAL, ЗВИЧАЙНИЙ CO2 ЛАЗЕР І IR + RF

Q-Ray FRX – дозволяє проводити аблятивне і неаблятиве омолодження шкіри обличчя і тіла: фракційне лазерне омолодження, лазерне омолодження шкіри.

Фракційні лазери і СО2 лазери застосовуються для усунення широкого кола косметичних проблем і найчастіше, використовуються для усунення вікових змін шкіри.

Фракційне омолодження шкіри відновлює молодість шкіри, повертає здоровий колір обличчя, розгладжує зморшки і підтягує шкіру, роблячи її пружною.

Фракційний лазер і СО2 лазер діють на глибокі шари дерми, завдяки чому омолодження відбувається ефективно і безпечно.

Обличчя – найпопулярніша зона для лазерного омолодження.

Фракційний лазер безпечно омолоджує в’яне і старіючу шкіру, регенерує тканини і стимулює вироблення колагену і еластину.

ЗМОРШКИ

Фракційний лазер, мабуть, найефективніший інструмент для видалення зморшок і вікових ознак шкіри. Вплив лазера буквально «стирає» поверхневі і глибокі зморшки, «гусячі» лапки навколо очей, на шиї і зоні декольте, зморшки на руках.

ПОСТАКНЕ

СО2 фракційний лазер незамінний для лікування постакне, тому що показав високу результативність і ефективність в усуненні цього косметологічного нестачі. Через кілька процедур, шкіра на обличчі має здоровий вигляд, нерівності та рубці випрямляються і згладжуються. Пацієнт отримує чудовий результат у вигляді оновленої і здорової шкіри.

ПІГМЕНТАЦІЯ

Лазерні апарати з легкістю справляються з віковими пігментними плямами на будь-якій ділянці тіла: руки, обличчя, шия.

РОЗШИРЕНІ ПОРИ

Завдяки впливу фракційного лазера, можливо домогтися значного звуження пор і надати шкірі красивий здоровий вигляд.

СУДИННА СІТКА

Завдяки впливу СО2 лазера, тон шкіри вирівнюється, судинна сітка пропадає.

РУБЦІ

Рубці після операцій, Анке, опіків легко видаляються з будь-якої ділянки тіла всього після кількох процедур лазерної шліфовки.

РОЗТЯЖКИ І СТРІЇ

Після курсу процедур відбувається згладжування шкіри і вирівнювання кольору.

Застосування: весь спектр впливів для повної биоревитализации шкіри. Високоякісна абляційне лазерне шліфування, в поєднанні з точковим моделюванням колагену з використанням CO2 фракційного лазера, інфрачервоного (IR) і радіочастотного (RF) випромінювань розміщених на одній платформі.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ

КОМБІНОВАНА СИСТЕМА ABLATION + NON-ABLATION В ОДНІЙ УСТАНОВЦІ ДОЗВОЛЯЄ ПРОВОДИТИ:

ліфтинг шкіри;

фракційне омолодження шкіри;

зменшення шкірних пор;

оновлення тони і текстури шкіри;

відбілювання шкіри;

лікування вугрів;

видалення рубців, шрамів, розтяжок;

видалення зморшок.

Використовуючи фракційний лазер Qray-FRX, Ви отримуєте відмінні результати терапії. Клінічно доведено ефективність лікування стосовно гипертрофическим рубців, шрамів, зморшок, Стрий, розтяжок, загальним омолодженню шкіри.

Мікропошкодження шкіри (Ø 100 мікрон) сприяють регенерації колагену і загальної активізації метаболізму в зоні впливу, що забезпечує прекрасний ліфтинг, а також додаткові косметичні ефекти: відбілювання шкіри, зменшення шкірних пір, оновлення тони і текстури шкіри.

Також фракційний СО2 лазер Qray-FRX дозволяє ефективно справлятися з пігментацією і вугрової хворобою.

Для ремоделювання колагенових волокон лазерний апарат Qray пропонує сінергічное вплив на шкіру двох технологій – це IR (інфрачервоне вплив) і RF (радіохвильове вплив).

Інфрачервоне вплив готує шкірні покриви до глибшого прогріванню, яке здійснюється RF впливом. Спільний вплив максимально ефективно активізує вироблення фібробластів, колагену і еластину, що призводить до зникнення зморшок, шрамів і стрий.