PULSTAR PSX – АПАРАТ ДЛЯ ПРЕСОТЕРАПІЇ ТА ЛІМФОДРЕНАЖУ

Опис

Компанія виробник: Starvac

Країна виробник: Франція

PULSTAR PSX – ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ЕКСКЛЮЗИВНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ І ЗАПАТЕНТОВАНИЙ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В ОБЛАСТІ МЕДИЦИНИ І ЕСТЕТИКИ.

У «PSX» застосовується найкраща технологія в царині венозно-лімфатичного дренажу. Завдяки своїй системі запатентованих клапанів 2 підключених до апарату трубок вистачає для забезпечення подачі в усі вузли допоміжних пристроїв. Для простоти експлуатації використовуються чобітки, муфти, пояси, матраци або подушки.

На відміну від всіх інших систем подвійний перепад дист-проксимального тиску управляється апаратом і його аксесуаром. Обсяг кожного надувного відсіку варіюється в залежності від морфології ділянки тіла, на якому він застосовується. Крім цього, система контролю тиску автоматично регулює кількість повітря, що подається в усі відсіки, створюючи зниження тиску в кожному наступному відсіку.

Цей зворотній зв’язок є унікальною системою, яка за своєю дією наближається до дії рук лікаря-терапевта. Таким чином, кожен пацієнт проходить індивідуальне лікування залежно від анатомії його тіла. Така функція забезпечує оптимальну ефективність на кожному сеансі.

Даний контроль тиск з фізіологічним перепадом дозволяє максимально спрощувати процедуру, оскільки після установки тиску в залежності від обраного режиму апарат і його аксесуар автоматично адаптуються до пацієнта.

Еволюція нового покоління Pulstar Technology® включає в себе нашу інноваційну систему надзвичайно швидкої компресії і декомпресії повітря з аксесуарів Active wave

швидка компресія дозволяє посилити циркуляцію, що пов’язано з більш ефективної стимуляцією ганглій;

швидка декомпресія дозволяє сильніше впливати на венозно-лімфатичні системи і отримувати посилений вплив дренажу.

Пресотерапія – метод механічного дренажу, що складається в переміщенні надлишкових інтерстиціальних рідин для поліпшення поворотної венозно-лімфатичної діяльності з повним урахуванням психології цих мереж і відповідних анатомічних структур.

Пресотерапія вельми благотворно впливає на циркуляцію крові, стимулюючи її. Дана технологія являє собою виняткову методику тривалого видалення проблем, пов’язаних з поганим кровообігом: вона являє собою боротьбу з венозної і лімфатичної недостатністю, сприяє розсмоктуванню набряків, знижує розширення вен, пом’якшує відчуття тяжкості в ногах.

Пресотерапія, будучи справжнім джерелом гарного стану здоров’я, також дозволяє успішно боротися з проблемами в системах м’язів і суглобів. Вона дає ефект розслаблення після інтенсивних фізичних вправ.

Ефективне механічний вплив апарату дозволяє отримувати м’який і тривалий натиск. Дана вдосконалена технологія також показана для лікування целюліту, зокрема, одного з його проявів – «апельсинової шкірки». Шляхом стимулювання циркуляції лімфи швидше усуваються токсини, які беруть участь у винесенні жирових накопичень.

Нове покоління пресотерапія «Pulstar Technology®» є результатом нашого 40-річного досвіду, умінь і знань в області медицини, естетики і здоров’я.

ПЕРЕВАГИ:

забезпечує оптимально необхідний тиск;

надійність;

можливість одночасно підключити 2 пари аксесуарів (одним апаратом можна проводити одноразово дві процедури);

тиск до камер може подаватися як від низу до верху, так і навпаки. При необхідності заповнення камер може бути заблоковано в процесі процедури;

багатогранна комплектація – 6 різних аксесуарів для роботи з різними проблемними зонами;

аксесуари створені з урахуванням анатомічних особливостей;

простота і зручність використання.