ОЗОН УМ-80 – АПАРАТ ДЛЯ ОЗОНОТЕРАПІЇ

Опис

Компанія виробник: Інститут озонотерапії та медобладнання

Країна виробник: Україна

 

ПРИЛАД НОВОГО ПОКОЛІННЯ, ЩО НЕ МАЄ АНАЛОГІВ В СВІТІ!

Універсальний апарат озонотерапії ОЗОН УМ-80

 

Зараз апарат відповідає всім 25 медико-технічним вимогам до медичних озонатора, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України, Українською асоціацією озонотерапевтів, виробників медичного обладнання. Сертифікований, і працює більш ніж в 12 державах світу і у всіх регіонах України. Апарат внесений до Реєстру МОЗ України і дозволений до застосування, Свідоцтво про Державну реєстрацію в Україні No 2578

Апарат озонотерапії ОЗОН УМ-80 є універсальним, оскільки дозволяє отримувати як низькі терапевтичні концентрації озону (до 10 мг / л), так і високі концентрації озону, що застосовуються в хірургії та дерматокосметології (до 80 мг / л). На рідкокристалічному дисплеї озонатора за допомогою клавіатури встановлюються і автоматично контролюються різні режими: вибір, налаштуван, установка і робота, зупинка і пуск, а також цифрові показники концентрації озону, швидкості потоку і часу роботи. Час установки робочих режимів озонатора скорочено в два рази в порівнянні з іншими виробниками.

Області застосування озонотерапії:

ХІРУРГІЯ

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

КАРДІО-РЕВМАТОЛОГІЯ

ПУЛЬМОНОЛОГІЇ

ЗАГАЛЬНА ТЕРАПІЯ

ОФТАЛЬМОЛОГІЯ

ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

УРОЛОГІЯ

ВЕНЕРИЧНІ ХВОРОБИ

ДЕРМАТОЛОГІЯ

КОСМЕТОЛОГІЯ

АКУШЕРСТВО І ГІНЕКОЛОГІЯ

НЕВРОПАТОЛОГІЯ

СТОМАТОЛОГІЯ

ЛОР-ХВОРОБИ

Озонатор обладнаний вбудованими системами автоматики, які передбачають його зупинку або вимикання при порушенні режимів роботи і помилкові дії обслуговуючого його оператора. Тривалість роботи озонатора при проведенні процедури задається лікарем і зображається на екрані монітора, а після її завершення апарат автоматично виключається.

Доочищений за допомогою додатково встановлених фільтрів кисень надходить в проріз між двома діелектриками – коаксіально вставленими одна в іншу скляними трубками (подвійний бар’єр – виробництво Німеччина). Одним електродом є металізована зовнішня поверхня трубки більшого діаметра, а іншим електродом є металізована внутрішня поверхня трубки меншого діаметру. При подачі на металізовані електроди струму високої напруги, в прорізі між зовнішньою і внутрішньою трубками виникає електричний розряд. Кисень, проходячи через розрядний проміжок між двома трубками (подвійний електричний бар’єр розрядної камери), ніде не стикається з металом електродів, і відповідно, не відбувається перенесення іонів і молекул металу електродів і їх оксидів в озоно-кисневу суміш.

 

ОЗОНОТЕРАПІЯ ЗДІЙСНЮЄ ТАКІ МЕХАНІЗМИ ВПЛИВУ НА ОРГАНІЗМ:

антибактеріальне, противірусну, протипротозойну і протигрибкова дія;

вплив на кисневий обмін, поліпшення мікроциркуляції та реологічних властивостей крові;

активація метаболізму;

підвищення антиоксидантного захисту організму;

протизапальний ефект;

детоксикаційний ефект;

знеболюючий ефект.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

концентрація озону: від 0,0 до 80,0 мг / л;

крок виміру концентрації озону: 0,1 мг / л;

швидкість подачі озоно-кисневої суміші: 0,25; 0,5; 1,0 л / хв;

ресурс роботи розрядної камери: 10000 годин (10 років);

напруга: 220 ± 22 В;

потужність: 85 ВА;

режим роботи (тривалий): 8 ч;

розміри: 165 × 375 × 460 мм;

вага: 8 кг.

 

Апарат озонотерапії “Озон УМ-80” виконує більш різних 30 методик. Озонотерапія застосовується у всьому світі понад 150 років. Перелік захворювань, при яких озонотерапія ефективна, дуже широкий.

Озонотерапія дозволяє лікарям покращити якість лікування пацієнтів та заробити гроші, підвищити ефективність роботи та забезпечити практичну користь.

Озон вводиться внутрішньовенно (озоновані фізіологічні розчини, велика і мала аутогемоозонотерапія та ін), ректально, інгаляції, внутрішньопіхвові зрошення, в хірургії, стоматології, місцеві маніпуляції (газації кінцівок, голови і тіла в спеціальних пластикових камерах).

Широко застосовуються озоновані розчини та олії.

За допомогою озону в косметології здійснюють протицелюлітні обколювання, прибирають зморшки, набряки під підборіддям, мішки під очима, виконують корекцію “в’янучої” шкіри, покращують тургор шкіри, видалення “судинних зірочок”, лікують трофічні виразки і т.д.

 

Гарантійний термін експлуатації – 2 роки. Маса апарату – не більше 7,6 кг

 

Вартість апарату озонотерапії універсального медичного “ОЗОН УМ-80” = 3890,00 дол. США.

 

Габаритні розміри апарату – 175 х 355 х 425 мм

 

 Тумбочка під апарат з двома балонами на 5 л кисню і редуктором, вартістю – 990,0 дол.

 

Спільно з німецькою фірмою TUV Rheinland Cert GmbH, Koln ми впровадили Систему управління якістю свого виробництва за ISO 9001:2015.