ОЗОН СОН-30 – ОЗОНОВИЙ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНИЙ СТЕРИЛІЗАТОР

Опис

Компанія виробник: Інститут озонотерапії та медобладнання г. Харьков

Країна виробник: Україна

СТЕРИЛІЗАТОР ОЗОНОВИЙ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНИЙ “ОЗОН СОН-1” З ОБ’ЄМОМ СТЕРИЛІЗАЦІЙНОЇ КАМЕРИ 30 І 12 ЛІТРІВ

За понад 10 років застосування і експлуатації стерилізатора озонового низькотемпературного «Озон СОН-1» на 30/120 літрів, апарат зарекомендував себе як надійний, безпечний, простий в управлінні і експлуатації стерилізатор, що повністю відповідає сучасним медичним вимогам та чинному санітарному законодавству України.

Стерилізатор «Озон СОН-1» виконаний в настільному оформленні та складається з одного корпусу розділеного герметичною перегородкою на 2 частини, виготовлених з полірованої нержавіючої сталі.

Ліва частина корпусу містить всю пневматичну, електричну високо і низьковольтну частини, електроніку, блоки живлення, системи та плати управління, вентилятор охолодження, системи і пристрої для контролю за ходом стерилізації та забезпечення безпечної експлуатації.

На передній панелі розташовані: дверцята з ручкою, що закриває герметично стерилізаційну камеру і перемикач Вкл. / Викл.

При натисканні клавіши вмикання / вимикання, на вимикачі загоряється індикатор червоного кольору, апарат вімкнуто , здійснюється перевірка і самокалібрування роботи всіх систем, вмикаєтся охолодження і стерилізатор починає роботу.

У корпусі праворуч розташована стерилізаційна камера з полірованої нержавіючої сталі, що закривається герметично передніми дверцятами на спеціальних внутрішніх петлях за допомогою спеціального затиску-ручки.

Передні дверцята за допомогою озоностійкості ущільнювачів забезпечують герметичність стерилізаційної камери, використовуючи вузол герметизації, застосовуваний на електричних шафах атомних електростанцій. Витік озону з стерилізаційної камери на будь-яких режимах роботи виключено.

Для зручності розташування різного інструментарію та обладнання, всередині стерилізаційної камери розташовуються два знімних піддону з нержавіючої сталі з прорізами. На один з піддонів всередині стерилізаційної камери ставиться спеціальний знімний тримач / підставка з нержавіючої сталі з отворами для установки хірургічного, стоматологічного або косметологічного інструментарію (на 30 фрез, борів і ін.).

Для створення фотокаталітичного ефекту з метою поліпшення якості стерилізації, всередині камери встановлена ​​бактерицидна лампа, яка вмикаєтся одночасно з увімкненням стерилізатора натисканням на передній панелі клавіші Вкл. / Викл.

На задній панелі корпусу розташований спеціальний електричний роз’єм «МЕРЕЖА» на 220 В, в який вставляється електричний кабель живлення з розеткою.

Стерилізатор може бути застосований в лікувальних, санаторних, амбулаторних та інших медичних закладах, в стоматології, косметології, салонах краси, а також в умовах військово-польової хірургії та медичних катастроф. Стерилізатор є універсальним, так як дбайливо і надійно стерилізує дороге обладнання і багаторазовий інструментарій, моторні та хірургічні (отоларингологічні, стоматологічні, гінекологічні та ін) інструменти, термочутливі матеріали (що не витримують високої температурної обробки повітрям або парою під тиском ), оптику, деталі виготовлені з корозіостійких металів і сплавів, (нержа-віюча сталь, алюміній, титан та ін), а також виробів з пластмас (фторопласт, пропілен, полівінілхлорид, поліуретан, поліетилен, полікарбонат), озоностійких гум ( латекс, силікон, неопрен), полімерів, епоксидних смол і скла, зручний в експлуатації та простий в обслуговуванні. В основі роботи стерилізатора вперше у світі пропонується та використовується екологічно безпечна та новітня технологія фотокаталітичного ефекту, що поєднує властивості найсильнішого окислювача озону та горіння плазми бар’єрного розряду з УФ-опроміненням.

За рахунок фотокаталітичних кого збудження хімічних реакцій та прискорення швидкості окислення озону під дією ультрафіолетового випромінювання бактерицидної лампи, у десятки разів посилюється бактерицидний та стерилізуючий ефект, що сприяє швидкій загибелі всіх бактерій, вірусів, вегетативних форм збудників та спороносних інфекцій.

За рахунок примусової циркуляції в стерилізаторі фотокаталітично обробленого озону з високим квантовим виходом, у стерилізаційній камері розширюється спектр дії системи та область довжин хвиль, що додатково гарантує якісну обробку та стерилізацію інструментарію.

Технічні характеристики:

Низька температура стерилізації до 37 ° С,

низька споживана електрична потужність – 40 Вт / 220 В

невеликий час повного циклу стерилізації – 45 хвилин, включаючи час роботи озонових генераторів стерилізатора протягом 30 хвилин та додаткове горіння ультрафіролетової бактерицидної лампи 15 хвилин, після чого стерилізатор автоматикою повністю вимикається.

Герметична конструкція закритого стерилізатора дозволяє підтримувати та зберігати стерилізацію інструментарію протягом 7 діб.

Внутрішні розміри стерилізаційної камери на 30 літрів – 395×295×290 мм, діагональ – 470 мм. Середній термін служби – 10 років.


Вартість стерилізатора на 30.0 л складає еквівалент – 1550,00 доларів США


Є і більший розмір подібного озонового стерилізатора – на 120 літрів, працює аналогічно 30 літровому, але потужніше.

Його технічні характеристики: Низька температура стерилізації до 37 ° С, низька споживана електрична потужність – 100Вт / 220 В та невеликий час стерилізації – 45 хвилин. Габаритні розміри стерилізатора 655 мм (довжина) х 605 мм (глибина) х 450 мм (висота), внутрішні розміри камери 650 мм (довжина) х 465 мм (глибина) х 415 мм (висота), діагональ 790 мм. За своїми технічними характеристиками вони є найкращими в СНД і не мають аналогів у світі. На відміну від автоклавів, вони не вимагають окремого приміщення та не вимагають обов’язкового узгодження з Держгіртехнаглядом, пожежною інспекцією та СЕС. Апарат є універсальним, оскільки дозволяє виконувати стерилізацію різного інструментарію для різного призначення. Оптова ціна дешевша за автоклави, стоїть прямо на робочому місці і не вимагає ні води, ні окремого приміщення, ні витратних матеріалів. Експертним висновком клінічних випробувань стерилізатора “ОЗОН СОН-1” в «Інституті хірургії та трансплантології» АМНУ № 30/06 від 19.04.2007 р. підтверджено його відповідність медичному призначенню, високу якість стерилізації та безпеку в експлуатації.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

1. Об’єм стерилізаційної камери, л – 30,0

2. Зовнішні габаритні розміри, мм – 495 (ширина)×330 (висота)×315 (глибина).

3. Внутрішні розміри камери стерилізації, мм – 395×295×290

    – Розмір по діагоналі становить, мм – 470,0

4. Тривалість циклу стерилізації, хв. – 60.0, трохи більше.

5. Температура у стерилізаційній камері, ˚С – до 37 про С.

6. Діапазон випромінювання УФ лампи, нм – 400

7. Рівень шуму, дБ – до 30.

8. Напруга живлення змінного струму-В, із частотою 50 Гц – 220±10.

          9. Режим роботи – повторно-тривалий

10. Тривалість безперервної роботи, год – 8.

11. Електрична потужність, що споживається, Вт – 40, не більше.

12. Ресурс роботи розрядної камери, годинника – 20000.

13. Середній термін служби, років – 20.

          14. Маса апарату в комплекті постачання, кг – 11.0, не більше.