OPATRA DOME – ІННОВАЦІЙНИЙ АНАЛІЗАТОР ШКІРИ

Опис

АНАЛІЗАТОР ШКІРИ OPATRA DOMEСистема аналізу OPATRA DOME виконує клінічне дослідження дерми та епідерміса за допомогою найсучаснішої технології цифрової візуалізації, кольорової моделі RGB, поляризованого світла та технології візуалізації ультрафіолетового спектра у поєднанні зі штучним інтелектом та аналізом зображень.

Система аналізатора шкіри, що використовується фахівцями з питань краси, медицини та естетичного догляду за шкірою, є найсучаснішим у світі обладнанням для отримання мультиспектральних фото обличчя, вивчення кольору обличчя, мімічних та статичних зморшок, плям, пор, текстури, порфіринів, ультрафіолетових плям, вологості та пігментації. Згідно з результатами аналізу, система аналізу шкіри Opatra Dome рекомендує продукти для індивідуальної програми догляду за шкірою та прогнозує стан шкіри на 3-5 років.

Коли пацієнт зможе побачити явні докази стану своєї шкіри, він, скоріш за все, замовить лікування або нейгайно придбає продукт, щоб вилікувати свою пошкоджену шкіру.


Унікальна технологія

  • Операційна система Android, яка є більш сучасною та зручною.
  • Передова технологія фотографування обличчя в 3D, оптимізація PL, графічне моделювання процесу старіння у поєднанні з німецькою сучасною технологією обробки променів світла.
  • 3 спектри RGB+UV+PL, скани в нормальному, поляризованому та УФ-світлі.
  • Технологія автоматичного розпізнавання обличчя.
  • Точний аналіз 10 проблем шкіри від епідерміса до дерми.
  • Старіння шкіри та її поліпшення для демонстрації стану шкіри протягом наступних 3–5 років.
  • Поліпшені внутрішньосистемні (ISP) алгоритми для отримання надчітких великих зображень.
  • База даних із підтримкою передачі даних через Wi-Fi, зберігання в Icloud, групове управління базами даних.
  • База даних із 30 мільйонами клінічних випадків, що базується на великих даних, поєднана з штучним інтелектом та аналізом зображень, більш детальним аналізом, швидким аналізом тривалістю 20 секунд, який є ефективним та забезпечує економію часу.

Унікальні характеристики

• Не потрібно встановлювати програмне забезпечення; після вмикання система запускається автоматично. Легко робіть чіткі, повторювані знімки обличчя та мотивуйте своїх пацієнтів за допомогою засобів візуалізації.

• Набори кількісних даних для визначення основних захворювань шкіри.

• Унікальний графічний дисплей, що відображає показники в процентилях.

• Оцінка особливостей шкіри особи у порівнянні з іншими людьми того ж віку з тим самим типом шкіри.

• Відображення реклами на головному екрані при запуску програмного забезпечення.

• Рейтинг балів в процентилях для порівняння пацієнтів, до і після порівняння, для показу прогреса лікування.

• Імпортуйте свої спеціальні продукти та методи лікування в програмне забезпечення із вичерпними пропозиціями та індивідуальними рішеннями, щоб надавати пацієнту реальні докази ефективності лікування, покращувати ефективність консультацій та записуватися на лікування.

• Рекомендації щодо профілактичних процедур для підготовки до майбутніх проблем.

• Допомагає продавати інші процедури та продукти за вашою ціною.


З 2007 до 2019 року OPATRA мала п’ять типів аналізаторів шкіри, які продавались понад 11 років.

50 000 шт. пристроїв першого покоління OPATRA продавала з 2007 до 2009 року у понад 30 країн зовнішнього ринку. 

Пристрої другого та третього покоління були орієнтовані на різних цільових користувачів. Упродовж трьох років вони користувалися великим успіхом. Було продано понад 100 000 штук у 40 країн. Основними ринками збуту були США, Італія, Іспанія, Великобританія, Німеччина, Японія.

Однак пристрої четвертого покоління продавалися ще краще: у період 2012-2017 років було продано 200 000 шт. у понад 60 країн. В той же час кількість мов, на який було перекладено опис програмного забезпечення, зросла з десяти до п’ятнадцяти.

У вересні 2017 року вийшов аналізатор шкіри Dome з огляду на великий успіх останніх чотирьох аналізаторів шкіри. База даних адаптована до усіх типів шкіри, від азіатської шкіри (Японія, Корея, В’єтнам, Індонезія, Таїланд, Філіппіни, Сінгапур, Малайзія) до європейської шкіри (Іспанія, Італія, Німеччина, Франція, Великобританія, Греція, Польща, Туреччина), та північноамериканскької шкіри (США, Канада, Мексика). Віковий діапазон аналізу шкіри становить від 18 до 70 років згідно з даними, наданими місцевими салонами, СПА, клініками, косметичними компаніями та магазинами.

Усім клієнтам пропонується угода про конфіденційність перед початком аналізу шкіри. Після завершення аналізу інформація зберігається у резервному сховищі OPATRA.

На основі даних, отриманих за останні 12 років з понад 60 країн та понад 350 000 проданих пристроїв, база даних містить дані про понад 30 мільйонів випадків усіх типів шкіри з різними захворюваннями.

У випадку аналізатора DOME, під час фотографування та перед початком аналізу програмне забезпечення визначить, скільки людей має “кращу” шкіру, ніж ваша, а також ваш рейтинг у цій базі даних. Також визначається серйозність ваших проблем зі шкірою, порівняно з іншими в базі даних, такими як вугрі, пігментація, пошкодження сонцем тощо. Ось так пристрій обробляє результати, і тепер найновіші результати аналізатора DOME є набагато точнішими, оскільки все більше людей поповнюють базу даних. Що більше пристроїв буде продано, то більше людей пройде аналіз, і тим більшою буде бази даних з урахуванням людей різного віку із різним кольором та станом шкіри.

ВСІ ПРИСТРОЇ КОМПАНІЇ OPATRA СХВАЛЕНІ В ЄС.№ ЄВРОПЕЙСКОГО СЕРТИФІКАТА ВІДПОВІДНОСТІ АНАЛІЗАТОРА DOME КОМПАНІЇ OPATRA — T8A 105269 0001 REV.00


Специфікація

Потужність: 45 Вт

Напруга: 110~230 В ±10%

Струм: 0,2 A 50 Гц

Камера: 20 мегапікселів

Розмір екрана: 15,6 дюймів

Розмір апарата: 45*55*40 см

Розмір в упаковці: 57*49*73 см

Спосіб пакування: картонна коробка

Вага нетто: 11,2 кг

Вага брутто: 14,9 кг


Ціна: 12 600 євро