MESO ANTICELLULITE

Опис

ЕФЕКТ

Кофеїн — це алкалоїд, який природним чином отримують з насіння кави та чаю. Цей інгредієнт має сильні властивості дренажа та стимуляції мікроциркуляції шкіри. Покращуючи відтік лімфи в лімфатичних судинах та крові в кровоносних судинах, він прискорює виведення надлишкових продуктів, що утворюються в процесі метаболізму разом з токсинами. Кофеїн також запобігає набрякам, розгладжує та підтягує шкіру, виявляючи антиоксидантну дію. L-карнітин — це хімічна сполука, необхідна для ліпідного обміну. Він призводить до перетворення жирних кислот в енергію, завдяки чому стимулює розщеплення жиру та запобігає утворенню нових жирових відкладень. Він стимулює відтік лімфи, обмежуючи застій води.

Екстракт артишоку є проміжним продуктом, що містить комплекс вітамінів С, А та Е та цинарин, який сприяє детоксикації, одночасно прискорюючи зменшення локально накопиченого жиру. Екстракт артишоку сприяє лімфодренажу, усуваючи целюліт.

Екстракт польового хвоща — це інгредієнт, що містить велику кількість кремнезему, заліза, фосфора та калія, завдяки чому він має сильну ущільнюючу дію на кровоносні судини та заспокоює запалення шкіри.

ІНГРЕДІЄНТИ

Вода, кофеїн, карнітин, бензиловий спирт, пропіленгліколь, екстракт листя артишоку, екстракт польового хвоща, динатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти (ЕДТК), бензоат натрію, гідроксид натрію.