Menu
Ваша корзина

Melag

Бренд: Melag
Компанія виробник: MELAGКраїна виробник: НімеччинаФІРМА MELAG ВСТАНОВИЛА НОВІ КРИТЕРІЇ ЯКОСТІ В ОБЛАСТІ СТАНДАРТНИХ АВТОКЛАВІВ, ВИПУСТИВШИ АВТОКЛАВИ MELATRONIC® Понад 60 років тому в Німеччині компанія Melag почала виробництво обладнання для стерилізації. В результаті постійної турботи про висо..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Компанія виробник: MELAGКраїна виробник: НімеччинаПОСТ ВАКУУМ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО СУШІННЯАвтоклав класу «B» із вбудованим баком для дистильованої води і запатентованою системою повітряного охолодження. У ньому використовується високопродуктивна мембранна вакуумна помпа, яка за десятиліття застосування ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Автоклавами серії Euroklav, MELAG пропонує економічно-вигідну альтернативу автоклавам серії Vacuklav.Автоклави серії Euroklav – повністю відповідають строгим вимогам, що пред’являються до автоклавів «класу S», відповідно до European Standard EN 13060, і призначені для використання в медичній практиц..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Для економічного виробництва дистильованої водиMELAdest 65 забезпечує найбільш економічне та недороге виробництво високоякісної дистильованої води для автоклавів і інших цілей медичної практики.Основні параметри:Зовнішні розміри 25х38 смОб'єм4 л.Продуктивність ~0.7 л. / год.Вага4.2 кгЖивле..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Переваги MELAseal 100+:Надійний пакувальний пристрійРезервний режим і швидке час нагріванняШирокий вибір аксесуарівНова упаковочна машина MELAseal 100+ об'єднує в одному пристрої всі переваги своїх попередників: MELAseal 100 і MELAseal 101. Ефективність, надійність і простота у використанні. Після к..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Melag