Menu
Ваша корзина

IONTO-COMED

Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаAQUAPEEL LOTION спеціально розроблений для глибокого пілінгу з апаратом IONTO AquaSonic або іншими апаратами УЗ пілінгу.Лосьйон живить шкіру вже під час пілінгу. Витяги з морського кропу, алое вера і морських водоростей мають антисептичні та за..
666.13€
Без ПДВ:666.13€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаГЛИБОКЕ ОЧИЩЕННЯ, ОЖИВЛЕННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ PH ВСЬОГО ЗА 2 КРОКИ:КРОК №1: ГЛИБОКА ЧИСТКА AQUAPEELAQUApeel завдяки своїй спеціальній низькочастотный ультразвуковій обробці ретельно і дбайливо видаляє з поверхні шкіри омертвілі клітини, ущільнення, ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаBEAUTY TOWER – КОМПЛЕКС З КОМП’ЮТЕРНИМ УПРАВЛІННЯМ НА РУХОМІЙ БАЗІ, З РІДКОКРИСТАЛІЧНИМ ЕКРАНОМ І СЕНСОРНИМ УПРАВЛІННЯМ.ПЕРЕВАГИ:апарат закріплений на мобільній стійці;має полки для аксесуарів;є кріплення для лампи-лупи з можливістю складатися ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаБАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТІЛ-ТРАНСФОРМЕРБАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КОМПАКТНИЙ ОРГАНІЗАТОР IONTO-BOBY III виконано в сучасному дизайні.Малогабаритний візок на 5 роликах, ідеально підходить для невеликих кабінетів.Дуже вмісткий, має висувні ящики і полиці..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаНІЖНИЙ, АБРИКОСОВОГО КОЛЬОРУ, НЕЖИРНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ КОНТУРІВ ТІЛА.Легко і швидко всотується і залишає відчуття шовковистої шкіри.Активні інгредієнти: комплекс китайських рослинних екстрактів і кофеїну.Тип шкіри: Підходить для всіх типів ..
743.80€
Без ПДВ:743.80€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаКРАЩИЙ ВИБІР ФАХІВЦІВ!УНІВЕРСАЛЬНА ЛАМПА-ЛУПА CIRCUS зі стильним дизайном.Каркас лампи рухливий і одночасно стійкий, завдяки цьому дуже просто встановити лампу в потрібне положенняОСОБЛИВОСТІ:каркас лампи рухливий і одночасно стійкий, завдяки ц..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаКОСМЕТОЛОГІЧНИЙ СТОЛИК IONTOСТОЛИК IONTO CUBUSФункціональність, продумана до дрібниць.Неповторний дизайн, вражаючі можливості.ОСОБЛИВОСТІ:вбудоване кріплення для лампи-лупи;вбудовані розетки;міцна, хімічностійка поверхня;кріплення чаші для води..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаІОНІЗАЦІЯ (-) НЕПОЛЯРИЗОВАНИХ АМПУЛІонізація (-) неполяризованих ампул, які можна буде використовувати з гальванічними струмами (іонофорезом) наприклад, з апаратом IONTO Galvano або методом електропорації, наприклад, з апаратом IONTO Mesolift..
504.50€
Без ПДВ:504.50€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаНЕПОВТОРНА ТЕХНОЛОГІЯ ЗВУКУ:З її допомогою під час процедури клієнт відчує цілісний і в той же час індивідуальний вплив звуку, що раніше було недосяжним. Уявіть собі, що вібрації проходять через Ваше тіло в формі різноманітних хвильових малюнкі..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаІОНІЗАЦІЯ (-) НЕПОЛЯРИЗОВАНИХ АМПУЛОрганічна сироватка для омолодження шкіри, спеціально розроблена для використання з гальванічними струмами (іонофорезом) наприклад, з апаратом IONTO Galvano.Поживна формула містить органічні алое-вера і низько..
1783.40€
Без ПДВ:1783.40€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаАПАРАТ ДЛЯ ГАЛЬВАНІЗАЦІЇ, ІОНОФОРЕЗУ І ДЕЗИНКРУСТАЦІЇГальванізація – це вплив на об’єкт постійним струмом невеликої напруги. Гальванізація на шкірі сприяє розвитку різноманітних біохімічних реакцій.Апарат для гальванізації активно застосовуєтьс..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаСТІЙКА НА РОЛИКОВІЙ БАЗІ З ВБУДОВАНИМ ВАПОРИЗАТОРОМ, СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ УСТАНОВКИ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ МОДУЛІВ IONTOПЕРЕВАГИ ВАПОРИЗАТОРА:з зносостійкої металевою колбою, в кришці якої знаходиться спеціальний відсік для заварювання трав’яних ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 12 із 62 (6 сторінок)
IONTO-COMED