Menu
Ваша корзина

CRISTAL – АПАРАТ ДЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ І НЕІНВАЗИВНОЇ ЛІПОСАКЦІЇ

CRISTAL – АПАРАТ ДЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ І НЕІНВАЗИВНОЇ ЛІПОСАКЦІЇ
CRISTAL – АПАРАТ ДЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ І НЕІНВАЗИВНОЇ ЛІПОСАКЦІЇ
CRISTAL – АПАРАТ ДЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ І НЕІНВАЗИВНОЇ ЛІПОСАКЦІЇ
CRISTAL – АПАРАТ ДЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ І НЕІНВАЗИВНОЇ ЛІПОСАКЦІЇ
CRISTAL – АПАРАТ ДЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ І НЕІНВАЗИВНОЇ ЛІПОСАКЦІЇ
Компанія виробник: Deleo
Країна виробник: Франція

CRISTAL CRYOLIPOLYSIS - ЦЕ МЕДИЧНИЙ ПРИСТРІЙ, ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЛОКАЛІЗОВАНИХ ЖИРОВИХ ВІДКЛАДЕНЬ У ПАЦІЄНТІВ, ЯКІ СТРАЖДАЮТЬ ВІД ПРОБЛЕМ ЗЗАЙВОЮ ВАГОЮ.
 
Він поліпшує текстуру шкіри при значному зменшенні вмісту жиру. Коли жирові клітини піддаються впливу холоду, вони відчувають явище, зване некроз (ефект кріоліполізу). Під час цього процесу жирові клітини (жирова тканина) – це єдина уражена тканина, оскільки навколишня тканина менш чутлива до холоду. Упродовж тижнів після лікування, коли некроз завершується, організм буде природним чином постійно видаляти знищені жирові клітини, тим самим позбавляючи організм від жиру.

Цей медичний апарат призначений для медичних установ та клінік естетичної медицини.


CRISTAL охолодить дерму і підшкірний шар точним, і локалізованим чином до рівня – 9 ° C.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ CRISTAL®?
По-перше, ваш лікар застосовуватиме кріозахисну гелієву прокладку на оброблюваній зоні. Потім аплікатор буде поміщений поверх гелієвої прокладки; почнеться всмоктування і охолодження.

Після процедури ваш лікар зробить масаж на обробленій ділянці впродовж десяти хвилин, щоб прискорити процес лімфатичного дренажу і руйнування жирових клітин. Лікування також може бути доповнено сеансом світлодіодної терапії, щоб допомогти відновити шкірний покрив.

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ СЕАНС CRISTAL®?
Сеанс Cristal® займає близько 60 хв для однієї зони. Під час процедури ви можете насолоджуватися читанням або прослуховуванням музики.

ЧИ МОЖУТЬ ПАЦІЄНТИ ПРОДОВЖИТИ СВОЮ ЗВИЧАЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПІСЛЯ СЕАНСУ?
Після процедури Cristal® не потрібен додатковий час на відновлення, оскільки вона неінвазивна. Ви можете продовжити свою звичну діяльність одразу після сеансу.

ЧИ БЕЗПЕЧНИЙ МЕДИЧНИЙ КРІОЛІПОЛІЗ CRISTAL®? ЦЕ БОЛІСНО? ЧИ Є ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ?
Лікування CRISTAL® неінвазивне, безболісне і абсолютно безпечне. Цей метод впливає на жирові клітини і не впливає на навколишні тканини. Можна побачити легкі побічні ефекти, такі як: почервоніння, синці, набряк і відчуття оніміння в обробленій області. Ці ефекти природним чином зникають упродовж кількох годин або через кілька днів. Немає необхідності в додатковій реабілітації, ви можете продовжити свою звичайну діяльність після закінчення процедури.

СКІЛЬКИ ЗНАДОБИТЬСЯ СЕАНСІВ?
У різних пацієнтів результати відрізняються, але зазвичай рекомендується проводити від одного до двох сеансів, щоб отримати бажані результати.

КОЛИ ВИДНО РЕЗУЛЬТАТИ?
Негайних результатів не буде, оскільки жирові клітини поступово усуваються імунною системою. Ви почнете бачити результати приблизно через 6-10 тижнів після лікування, і ви продовжите втрачати жирові клітини в обробленій області протягом наступних місяців.

ЧИ Є РЕЗУЛЬТАТ ПОСТІЙНИМ?
Так, результати постійні, оскільки жирові клітини постійно видаляється з вашого тіла. Однак важливо, щоб ви дбали про своє нове тіло за допомогою збалансованого харчування та регулярної фізичної активності. Інші додаткові методи також можуть бути використані для подальшого зменшення жирової тканини.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • складається з алюмінієвого корпусу, пофарбованого захисним тепловим порошковим покриттям;
  • сенсорний екран з управлінням Android 4.3;
  • має блок охолодження;
  • є вакуумна система для шкіри;
  • 8 датчиків температури і можливість підключення двох аплікаторів, які можуть використовуватися одночасно;
  • доступні кілька аплікаторів різної форми, що дозволяють всмоктувати і охолоджувати всі типи жирових складок по всьому тілу неінвазивним чином.0.00€
Без ПДВ: 0.00€
Купити