Menu
Ваша корзина

DERMAPEN 4 AUSTRALIA

DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA
DERMAPEN 4 AUSTRALIA

DERMAPEN 4 AUSTRALIA - РОЗШИРЕННЯ УЯВЛЕНЬ ПРО МІКРОНІДЛІНГ  

Незалежно від того, чи пробували ви коли-небудь мікронідлінг або займалися голковколюванням протягом багатьох років, ви зобов'язані спробувати пристрій 4MD!
16-голковий картридж Dermapen 4 TM виробляє 1920 проколів за секунду, а це на 47,9% більше, ніж Dermapen 3 TM.
На 104% більше проколів порівняно з іншими пристроями для проколювання шкіри, доступних на ринку. Додаткові 620 фракційних микроканалов скорочують час лікування і підвищують комфорт пацієнта.
Голки з нержавіючої сталі медичного класу 33G, стерилізовані гамма-випромінюванням, роблять до 120 оборотів у секунду, що еквівалентно неперевершеною швидкості 7 200 обертів за хвилину. Тільки Dermapen 4 TM ініціює більше мікроканалів, які сприяють регенерації шкіри і проникненню активних речовин. Жоден інший пристрій на ринку сьогодні не може наблизитися до досягнення цих унікальних параметрів.

Застосування Dermapen 4
Проти старіння


Лікування Дермапеном призначене для створення безпечної реакції загоєння в організмі, щоб стимулювати природне вироблення колагену та еластину зсередини шкіри, без різких побічних ефектів та простою, а також відновлювати поверхневі шари для оздоровлення шкіри; шкіра виглядає яскравішою, щільнішою, рівномірнішою, зменшуються пори та зменшені зморшки.

Ваше обличчя, область губ, область очей, вух, шия, грудна клітина, кисті та шкіра голови оброблені з довершеною точністю, що сприяє швидкому підняттю, зміцненню та тонізуванню рис та контурів обличчя.

Більше того, мікроканали дозволяють вашій шкірі срийняти на 80% більше активних інгредієнтів, які глибоко потрапляють у шкіру, щоб ними наситилися основні клітини.

Результати ви побачите лише за один сеанс!

Рубці

Dermapen 4 - єдиний пристрій для мікроіглінгу із спеціальною установкою рубців та протоколами для зменшення та подолання глибоких атрофічних рубців; включаючи хірургічні, опікові контрактури, штрихи та шрами після прищів. Тепер проникнення голки можна збільшити до 3,0 мм. Технологія AOVN автоматично калібрує швидкість, тиск і проникнення для цільової точності. Жодного розтягування. Не тягне шкіру.

Популярне лікування шрамів Dermapen призначене для лікування розтяжок, як старих, так і нових. Як практики, так і пацієнти виявили, що лікування Дермапеном є більш ефективним при розтяжках, ніж будь-яке лазерне лікування. Лікування рубців Дермапен може включати: атрофічні рубці; включаючи хірургічну, опікову контрактуру, розтяжки / стрії та рубці після прищів.

Пігментація

На відміну від деяких лазерних процедур, Dermapen усуває ризик отримання теплової травми та ризик гіпопігментації, одночасно сприяючи оптимізованій роботі клітин. Це робить його незамінною процедурою для будь-якого пацієнта, ураженого мелазмою та зі схильністю до гіперпігментації. Лікування також підходить для всіх типів шкіри та етнічних груп.
Також було виявлено, що лікування Дермапеном ефективно при лікуванні гіпопігментацією Вітіліго.

Клінічно лікування Дермапеном працює чотирма способами, щоб повернути вироблення гіперпігментації та мелазми.

Лікування Дермапеном може бути ефективним при багатьох захворюваннях, включаючи: розацеа, телеангіектазії, себорейний дерматит, естетичну гінекологію, облисіння та багато інших.Estetic GroupDermapen 4TM Business Kit включає:
▫️ 1х Dermapen-4
▫️ 33хDP голки Dermapen-4
▫️ 33хDP - рукава (кришки пристрою)
▫️ 33хDP Dermaceuticals Hyla - Активна маска
▫️ 1х шкіряний срібний контейнер для зберігання
▫️ 1х 2 літій-іонних акумулятора («вдосконалений літієвий акумулятор з турбонаддувом»)
▫️ 1х зарядний пристрій
▫️ 1хDP Dermaceuticals Hyla Active (30 мл)
▫️ 1хDP Dermaceuticals Vitamin Reach Repair (30 мл)
0.00€
Без ПДВ: 0.00€
Купити