Menu
Your Cart

Апарати для масажу

Апарати для масажу
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаBEAUTY TOWER – КОМПЛЕКС З КОМП’ЮТЕРНИМ УПРАВЛІННЯМ НА РУХОМІЙ БАЗІ, З РІДКОКРИСТАЛІЧНИМ ЕКРАНОМ І СЕНСОРНИМ УПРАВЛІННЯМ.ПЕРЕВАГИ:апарат закріплений на мобільній стійці;має полки для аксесуарів;є кріплення для лампи-лупи з можливістю складатися ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: ADVANCE BEAUTY
Компанія виробник: ADVANCE BEAUTYКраїна виробник: ФранціяАПАРАТ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ КАВІТАЦІЇCAVITALYSE – це еталонний професійний апарат, призначений виключно для позбавлення від жиру в локалізованих зонах завдяки імплозівній кавітації.Єдиний в світі прилад з титановим резонатором, що забезпечує пов..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Компанія виробник: DeleoКраїна виробник: ФранціяCRISTAL CRYOLIPOLYSIS - ЦЕ МЕДИЧНИЙ ПРИСТРІЙ, ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЛОКАЛІЗОВАНИХ ЖИРОВИХ ВІДКЛАДЕНЬ У ПАЦІЄНТІВ, ЯКІ СТРАЖДАЮТЬ ВІД ПРОБЛЕМ ЗЗАЙВОЮ ВАГОЮ. Він поліпшує текстуру шкіри при значному зменшенні вмісту жиру. Коли жирові клітини під..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
CRYO T-SHOСK 4.0 CRYO T-SHOСK 4.0
Hot 2-3 Days
Унікальна методика CRYO T-SHOСK 4.0Струнке гармонійне, підтягнуте тіло і здорове тіло - це бажання і ідеал кожної сучасної людини! Тому ми повинні в своєму арсеналі мати різні інструменти (апаратні та ін'єкційні методики) для корекції фігури і омолодження обличчя. При цьому сучасний пацієнт більш ви..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: UNBESCHEIDEN
Компанія виробник: UnbescheidenКраїна виробник: НімеччинаCТРУЙНИЙ, ОБЛИВНИЙ, ВІЯЛОПОДІБНИЙ ДУШ ШАРКОТумба в пультовому виконанні для проведення процедур струменевого, обливного і віялового душів, можливість проведення класичного контрастного душуСерійне оснащення пульта душа Шарко:корпус (верх) вико..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Starvac
Компанія виробник: StarvacКраїна виробник: ФранціяНОВИЙ ФОРМАТ ВАКУУМНО- РОЛИКОВОГО ОБ'ЄМНОГО 3D МАСАЖУ: - ПАЛЬПАЦІЯ - ПРОТЯГУВАННЯ - ПРОКРУЧУВАННЯ.Компактний професійний апарат для вакуумної терапії. В технології DX SMART застосовуються запатентовані маніпули нового покоління (EVO3D & EVOsphere..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Starvac
Компанія виробник: StarvacКраїна виробник: ФранціяDXTWIN – ПРОФЕСІЙНИЙ ТЕРАПЕВТИЧНИЙ КОМБАЙН ДЛЯ ЕСТЕТИЧНОЇ КОРЕКЦІЇ КОНТУРІВ ТІЛА І ОБЛИЧЧЯ.Програми і методики апарату використовуються в фізіотерапії, травматології, ревматології, спортивній медицині і незамінний в косметології.Можливість ведення си..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: GENERAL PROJECT (GP)
Компанія виробник: GENERAL PROJECT (GP)Країна виробник: ІталіяАПАРАТ ДЛЯ СЕЛЕКТИВНОЇ КАВІТАЦІЇ, ПОМПАЖУ І ЛИМФОДРЕНАЖУУнікальна розробка італійських вчених – апарат для лікування целюліту і локальних жирових відкладень Med Contour.Новинка в світовій косметології із запатентованою системою захоплення..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Starvac
Компанія виробник: StarvacКраїна виробник: ФранціяPULSTAR PSX – ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ЕКСКЛЮЗИВНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ І ЗАПАТЕНТОВАНИЙ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В ОБЛАСТІ МЕДИЦИНИ І ЕСТЕТИКИ.У «PSX» застосовується найкраща технологія в царині венозно-лімфатичного дренажу. Завдяки своїй системі запатентованих клапанів 2 під..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаОСОБЛИВОСТІ:Трисекційна з незалежним регулюванням підігріву кожної секціїспеціальне волого і грязевідштовхувальне покриття;новітній карбоновий нагрівальний елемент плавно регулює рівень нагріву;температура нагріву 45-55 С...
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Cutera
Компанія виробник: CuteraКраїна виробник: СШАПЕРСОНАЛІЗОВАНА КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ: НОВИЙ ЕТАПВ останні роки в області естетичної медицини спостерігається швидке зростання кількості виконаних процедур по корекції фігури і поліпшення контурів тіла. Тенденція, за прогнозами, буде продовжувати зростати із за..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Cutera
Компанія виробник: CUTERAКраїна виробник: СШАПРЕДСТАВЛЯЄМО НОВІТНЮ ТЕХНОЛОГІЮ RF ВІД CUTERA TRUSCULPT ™ SYSTEM– прорив неінвазивної радіочастотної технології в напрямі неінвазивної ліпосакції, корекції контурів тіла, лікування целюліту.Система має FDA сертифікат на лікування целюліту.Тепер є простий..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)