Menu
Ваша корзина

КОСМЕТОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ САЛОНІВ

КОСМЕТОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ САЛОНІВ
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаГЛИБОКЕ ОЧИЩЕННЯ, ОЖИВЛЕННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ PH ВСЬОГО ЗА 2 КРОКИ:КРОК №1: ГЛИБОКА ЧИСТКА AQUAPEELAQUApeel завдяки своїй спеціальній низькочастотный ультразвуковій обробці ретельно і дбайливо видаляє з поверхні шкіри омертвілі клітини, ущільнення, ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
BDR- Beauty Defect Repair - неінвазивна система догляду за шкірою обличчя BDR- Beauty Defect Repair - неінвазивна система догляду за шкірою обличчя
Hot
Бренд: Bdrbeauty
Що таке BDR?Провідна неінвазивна система догляду за шкірою обличчя BDR (Німеччина) - це набагато більше, ніж прилади, препарати або комплекс процедур. Це філософія догляду за шкірою, заснована на технологіях естетичної дерматології, що забезпечує омолодження шкіри на всіх рівнях.Як це працюєБудь-які..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаBEAUTY TOWER – КОМПЛЕКС З КОМП’ЮТЕРНИМ УПРАВЛІННЯМ НА РУХОМІЙ БАЗІ, З РІДКОКРИСТАЛІЧНИМ ЕКРАНОМ І СЕНСОРНИМ УПРАВЛІННЯМ.ПЕРЕВАГИ:апарат закріплений на мобільній стійці;має полки для аксесуарів;є кріплення для лампи-лупи з можливістю складатися ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: AAMS
Апарат для карбоксітерапії      Карбокситерапія® - це підшкірне введення вуглекислого газу (CO2). Газ, що генерується організмом як наслідок метаболізму, негайно збільшує потік крові та кисню всередині м’язової та жирової тканин. Проведена кілька разів, карбокситерапія збіл..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: ADVANCE BEAUTY
Компанія виробник: ADVANCE BEAUTYКраїна виробник: ФранціяАПАРАТ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ КАВІТАЦІЇCAVITALYSE – це еталонний професійний апарат, призначений виключно для позбавлення від жиру в локалізованих зонах завдяки імплозівній кавітації.Єдиний в світі прилад з титановим резонатором, що забезпечує пов..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: DAOLMED
Компанія виробник: DAOLMEDКраїна виробник: Південна КореяТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ CELLINA:Тип системи: Моно і Біполярний RF;Частота: 1 МГц;Технології:Фракційне RF мікро-уколювання (FRM);Фракційна RF сублятивність (FRS);Максимальна енергія: 100Дж / cm2;Глибина проникнення голки: 0,5 – 3 мм (регулюється)..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: DOSIS M&M.
Компанія виробник: DOSIS M&MКраїна виробник: Південна КореяПОРТАТИВНИЙ КАРБОКСІ ШПРИЦПортативний карбоксі пістолет CODI – це унікальне рішення в мезотерапії і карбоксітерапіі: перший апарат, який дозволяє працювати без будь-якого величезного медичного оснащення.Система використання базується на ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: AAMS
 CONCERTO®  -  МЕЗОТЕРАПІЯ І КАРБОКСИТЕРАПІЯ - ДВА ПРИСТРОЇ В ОДНОМУConcerto® - найповніший ін’єктор для лікування мезотерапії, PRP та карбокситерапії. Точна комбінація інжектора Ultim® та Carboxy-Pen®, Concerto® є ідеальним інструментом з усіма перевагами цих 2 пристроїв. Ергоно..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Компанія виробник: DeleoКраїна виробник: ФранціяCRISTAL CRYOLIPOLYSIS - ЦЕ МЕДИЧНИЙ ПРИСТРІЙ, ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЛОКАЛІЗОВАНИХ ЖИРОВИХ ВІДКЛАДЕНЬ У ПАЦІЄНТІВ, ЯКІ СТРАЖДАЮТЬ ВІД ПРОБЛЕМ ЗЗАЙВОЮ ВАГОЮ. Він поліпшує текстуру шкіри при значному зменшенні вмісту жиру. Коли жирові клітини під..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Dermapen
DERMAPEN 4 AUSTRALIA - РОЗШИРЕННЯ УЯВЛЕНЬ ПРО МІКРОНІДЛІНГ  Незалежно від того, чи пробували ви коли-небудь мікронідлінг або займалися голковколюванням протягом багатьох років, ви зобов'язані спробувати пристрій 4MD!16-голковий картридж Dermapen 4 TM виробляє 1920 проколів за сек..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: UNBESCHEIDEN
Компанія виробник: UnbescheidenКраїна виробник: НімеччинаCТРУЙНИЙ, ОБЛИВНИЙ, ВІЯЛОПОДІБНИЙ ДУШ ШАРКОТумба в пультовому виконанні для проведення процедур струменевого, обливного і віялового душів, можливість проведення класичного контрастного душуСерійне оснащення пульта душа Шарко:корпус (верх) вико..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Starvac
Компанія виробник: StarvacКраїна виробник: ФранціяНОВИЙ ФОРМАТ ВАКУУМНО- РОЛИКОВОГО ОБ'ЄМНОГО 3D МАСАЖУ: - ПАЛЬПАЦІЯ - ПРОТЯГУВАННЯ - ПРОКРУЧУВАННЯ.Компактний професійний апарат для вакуумної терапії. В технології DX SMART застосовуються запатентовані маніпули нового покоління (EVO3D & EVOsphere..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 12 із 64 (6 сторінок)