Menu
Ваша корзина

Косметологічні кушетки

Косметологічні кушетки
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаНЕПОВТОРНА ТЕХНОЛОГІЯ ЗВУКУ:З її допомогою під час процедури клієнт відчує цілісний і в той же час індивідуальний вплив звуку, що раніше було недосяжним. Уявіть собі, що вібрації проходять через Ваше тіло в формі різноманітних хвильових малюнкі..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаАВТОМАТИЧНА SPA & WELLNESS КУШЕТКА З МОДУЛЕМ BALANCEКУШЕТКА ПРЕМІУМ КЛАСУ. ХІТ ПРОДАЖУ!ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЗОВАНА КУШЕТКА СПЕЦІАЛЬНО СТВОРЕНА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ, СПА І ПРОЦЕДУР ПО ТІЛУ.Ідеальне поєднання комфорту та функціональност..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаКУШЕТКА ПРЕМІУМ КЛАСУ. ХІТ ПРОДАЖУ!ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЗОВАНА КУШЕТКА СПЕЦІАЛЬНО СТВОРЕНА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ, СПА І ПРОЦЕДУР ПО ТІЛУ.Ідеальне поєднання комфорту з функціональності з гарантією німецької якості.Ionto Relax Soundmotion, з..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаСУЧАСНА, ЕЛЕГАНТНОГО ДИЗАЙНУ І ДУЖЕ ГНУЧКА ЗА ФУНКЦІОНАЛЬНЫСТЮ КУШЕТКА IONTO WELLITY CLASSIC / SOUNDMOTIONВиділяється видатними особливостями, задовольняючи найвишуканіші потреби в можливостях кушетки для майстра своїм лаконічним і в той же час..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
SENSITY – ЦІЛКОМ АВТОМАТИЧНА КУШЕТКА ДЛЯ SPA І WELLNESS SENSITY – ЦІЛКОМ АВТОМАТИЧНА КУШЕТКА ДЛЯ SPA І WELLNESS
-20 %
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаКУШЕТКА ДЛЯ СПА – IONTO SPA SENSITYIONTO-SPA SENSITY – ЦЕ СИМБІОЗ ВСІХ ПЕРЕВАГ КОСМЕТОЛОГІЧНОГО КРІСЛА І МАСАЖНОЮ SPA-WELLNESS КУШЕТКИ.Ноу-хау конструкції є ідеально скоординована взаємодія двох останніх розробок: новітніх підйомних колон з трь..
6276.80€ 7846.00€
Без ПДВ:6276.80€
Купити
Бренд: Weelko
Компанія виробник: WEELKOКраїна виробник: ИспанияЦІЛКОВИТО АВТОМАТИЗОВАНА SPA & WELLNESS КУШЕТКА З 4-МА ЕЛЕКТРО-ДВИГУНАМИДУЖЕ ПРАКТИЧНА В ВИКОРИСТАННІ КУШЕТКА ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ КОСМЕТИЧНИХ ПОСЛУГ, SPA І МАСАЖУ.ТРАНСФОРМАЦІЯ ВСІХ ПОЛОЖЕНЬ КУШЕТКИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИСТАНЦІЙНОГО ПУЛЬТА УП..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)