Menu
Ваша корзина

КОСМЕТИКА ДЛЯ КОСМЕТОЛОГІВ

КОСМЕТИКА ДЛЯ КОСМЕТОЛОГІВ
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаAQUAPEEL LOTION спеціально розроблений для глибокого пілінгу з апаратом IONTO AquaSonic або іншими апаратами УЗ пілінгу.Лосьйон живить шкіру вже під час пілінгу. Витяги з морського кропу, алое вера і морських водоростей мають антисептичні та за..
666.13€
Без ПДВ:666.13€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаНІЖНИЙ, АБРИКОСОВОГО КОЛЬОРУ, НЕЖИРНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ КОНТУРІВ ТІЛА.Легко і швидко всотується і залишає відчуття шовковистої шкіри.Активні інгредієнти: комплекс китайських рослинних екстрактів і кофеїну.Тип шкіри: Підходить для всіх типів ..
743.80€
Без ПДВ:743.80€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаІОНІЗАЦІЯ (-) НЕПОЛЯРИЗОВАНИХ АМПУЛІонізація (-) неполяризованих ампул, які можна буде використовувати з гальванічними струмами (іонофорезом) наприклад, з апаратом IONTO Galvano або методом електропорації, наприклад, з апаратом IONTO Mesolift..
504.50€
Без ПДВ:504.50€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаІОНІЗАЦІЯ (-) НЕПОЛЯРИЗОВАНИХ АМПУЛОрганічна сироватка для омолодження шкіри, спеціально розроблена для використання з гальванічними струмами (іонофорезом) наприклад, з апаратом IONTO Galvano.Поживна формула містить органічні алое-вера і низько..
1783.40€
Без ПДВ:1783.40€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаПРОЗОРИЙ, НЕЖИРНИЙ ГЕЛЬ, ЩО ЗМІЦНЮЄ І ТОНІЗУЄ ТКАНИНИ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ І ТІЛААКТИВНИЙ ІНГРЕДІЄНТ СИЛАНОЛА З ПОТРІЙНОЮ ДІЄЮ: ЗМІЦНЕННЯ ВОЛОКОН КОЛАГЕНУ І ЕЛАСТИНУЗахист вільних радикалів, нормалізація клітинного метаболізму.Тип шкіри: Підходить для..
565.70€
Без ПДВ:565.70€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаГЕЛЬ ВИКОРИСТОВУЮТЬ В ЯКОСТІ КОНТАКТНОГО ГЕЛЮ ДЛЯ RF- ЛІФТИНГУ, НАПРИКЛАД, НА АПАРАТІ IONTO LIFT RFГель має велику кількість гліцерину. Основний активний інгредієнт сечовини діє проти занадто високого зневоднення шкіри...
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаСПЕЦІАЛЬНИЙ КОНТАКТНИЙ ГЕЛЬ C АЛОЕ ДЛЯ ПРОЦЕДУР З ВИКОРИСТАННЯМ УЛЬТРАЗВУКУСпеціальний контактний гель для процедур з використанням ультразвуку, наприклад IONTO Sono Effect LDM, IONTO MesoSono, IONTO Sono Impression. Має відмінний тонізуючий та..
504.50€
Без ПДВ:504.50€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаКОНТАКТНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКУГель, виготовленний на водній основі. Використовується для зовнішнього застосування ультразвуку в терапевтичній медицині, наприклад з апаратами IONTO Sono Effect LDM, IONTO MesoSono, IONTO Sono Impression...
317.76€
Без ПДВ:317.76€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаДЛЯ ЗРІЛОЇ ШКІРИ: ЗМЕНШУЄ ВИДИМІ ОЗНАКИ СТАРІННЯ ШКІРИ.Поживна маска з ферментом Q10 і екстрактом чорної ікри була розроблена для того, щоб підкреслювати природну красу шкіри, робити її сяючою і зберігати її еластичність. Кофермент Q10, відомий..
276.18€
Без ПДВ:276.18€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаОСОБЛИВИЙ СКЛАД СПРИЯЄ РОЗГЛАДЖЕННЮ ЗМОРШОК І УСУНЕННЯ МІШКІВ ПІД ОЧИМА. ШКІРА НАВКОЛО ОЧЕЙ ВИГЛЯДАЄ БІЛЬШ ПРУЖНОЮ, ЗВОЛОЖЕНОЮ І ЕЛАСТИЧНОЮ.ПРИНЦИП ЗАСТОСУВАННЯ:1. Очистіть шкіру.2. Відкрийте упаковку і дістаньте маску. Видаліть полімерну плівк..
116.12€
Без ПДВ:116.12€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: Ionto ComedКраїна виробник: ГерманияКомбінація бджолиної отрути і маточного молочка являє собою чарівне поєднання яке з вражаючою ефективністю забезпечує шкірі гладкість і пружність..Що таке Біоцелюлоза?Біоцелюлозні маски – ноу-хау косметологічної біоінженерії.Схильність біоцелюло..
156.92€
Без ПДВ:156.92€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: Ionto ComedКраїна виробник: ГерманияЗавдяки своїм ретельно підібраним компонентам квітки вишні, маска «CHERRY BLOSSOM» усуває почервоніння, знімає напругу з втомленої шкіри і робить активну зволожуючу дію.Що таке Біоцелюлоза?Біоцелюлозні маски – ноу-хау косметологічної біоінженері..
156.92€
Без ПДВ:156.92€
Купити
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)