Menu
Your Cart

Автоклави та аксесуари

Автоклави та аксесуари
Бренд: Elma
Компанія виробник: ElmaКраїна виробник: НімеччинаУЛЬТРАЗВУКОВИЙ СТЕРИЛІЗАТОРСтерилізація інструменту – обов’язкова санітарна процедура, незалежно від того, де використовується інструмент: вдома чи в салоні краси. Поверхня лез інструментів є оптимальним місцем поширення для різних мікроорганізмів і з..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Beautystar
Сушарка для рушників на 45°C з бактерицидною лампою для вологих рушників. Коричневий колір. L36см x H26см x P32см..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Компанія виробник: MELAGКраїна виробник: НімеччинаФІРМА MELAG ВСТАНОВИЛА НОВІ КРИТЕРІЇ ЯКОСТІ В ОБЛАСТІ СТАНДАРТНИХ АВТОКЛАВІВ, ВИПУСТИВШИ АВТОКЛАВИ MELATRONIC® Понад 60 років тому в Німеччині компанія Melag почала виробництво обладнання для стерилізації. В результаті постійної турботи про висо..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаСухожарова шафа IONTO Steril UL призначена для стерилізації інструментів. Всередині камери приладу циркулює гаряче повітря за рахунок чого і здійснюється процес стерилізації насадок для приладів, інструментів та інших комплектуючих, які потребу..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Компанія виробник: MELAGКраїна виробник: НімеччинаПОСТ ВАКУУМ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО СУШІННЯАвтоклав класу «B» із вбудованим баком для дистильованої води і запатентованою системою повітряного охолодження. У ньому використовується високопродуктивна мембранна вакуумна помпа, яка за десятиліття застосування ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Автоклавами серії Euroklav, MELAG пропонує економічно-вигідну альтернативу автоклавам серії Vacuklav.Автоклави серії Euroklav – повністю відповідають строгим вимогам, що пред’являються до автоклавів «класу S», відповідно до European Standard EN 13060, і призначені для використання в медичній практиц..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Для економічного виробництва дистильованої водиMELAdest 65 забезпечує найбільш економічне та недороге виробництво високоякісної дистильованої води для автоклавів і інших цілей медичної практики.Основні параметри:Зовнішні розміри 25х38 смОб'єм4 л.Продуктивність ~0.7 л. / год.Вага4.2 кгЖивле..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Компанія виробник: Інститут озонотерапії та медобладнання г. ХарьковКраїна виробник: УкраїнаСТЕРИЛІЗАТОР ОЗОНОВИЙ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНИЙ “ОЗОН СОН-1” З ОБ’ЄМОМ СТЕРИЛІЗАЦІЙНОЇ КАМЕРИ 30 І 12 ЛІТРІВЗа 9,5 років застосування і експлуатації стерилізатора озонового низькотемпературного «Озон СОН-1» на 30/1..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Melag
Переваги MELAseal 100+:Надійний пакувальний пристрійРезервний режим і швидке час нагріванняШирокий вибір аксесуарівНова упаковочна машина MELAseal 100+ об'єднує в одному пристрої всі переваги своїх попередників: MELAseal 100 і MELAseal 101. Ефективність, надійність і простота у використанні. Після к..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)