Menu
Ваша корзина

Апарат для педикюру

Апарат для педикюру
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаASTERIA 1000 – НАЙКРАЩЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ ТА НІМЕЦЬКОЇ ЯКОСТІПедикюрний апарат для вологого педикюру відрізняється високою потужністю за низької ціни.МОЖЛИВОСТІ АПАРАТУ:швидкість обертання фрези: від 8 000 до 30 000 об / хв., реверс;високошвидкісний мікр..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаSUDA PEDO SPRAYПереконує в своїх перевагах, завдяки обережній і приємній обробці, навіть при великій швидкості обертання фрези.Оброблювана область і фреза охолоджуються дрібнодисперсним спреєм.Завдяки його пилевсмоктуючим властивостями, забезпечується..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаPEDO SPRINT 100 SP – СПЕЦІАЛЬНО СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЛІКАРІВ ПОДОЛОГІЇСучасний, потужний апарат для сухого педикюру з високою швидкістю обертання фрези при компактних розмірах, з бездоганною німецькою якістю SUDA.Електронна система управління, кнопка включен..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаАПАРАТ З ПИЛОСОСОМ, ДЛЯ ПЕДИКЮРУ ТА ПОДОЛОГІЇPEDO SPRINT 50 SP – КРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ І НІМЕЦЬКОЇ ЯКОСТІСучасний, компактний апарат для педикюру та манікюру з пилососом, забезпечує високий комфорт використання за вигідною ціною.Однаково добре під..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:продуктивність пилососа: 200 л / хв;ручка для сухого педикюру з пилососом:обертання фрези до 40 000 об. / хв., реверс;вага ручки 134 г;довжина ручки 135 мм;ручка для вологого педикюру зі спреєм:обертання фрези до 40 000 об. / х..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаSUDA VAC S – ВСТАНОВЛЮЄ НОВІ СТАНДАРТИ ПОДОЛОГІЇ В СУХІЙ ОБРОБЦІ ПОВЕРХНІ.Нова технологія: безщітковий мікромотор і турбінний двигун.Самий безшумний серед апаратів для подології з вбудованим пилососом.ПЕРЕВАГА В ПРОДУКТИВНОСТІЗавдяки тонко відкалібров..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)