Menu
Ваша корзина

ПОДОЛОГІЯ

ПОДОЛОГІЯ
Бренд: Suda
Компанія виробник: SUDAКраїна виробник: НімеччинаASTERIA 1000 – НАЙКРАЩЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ ТА НІМЕЦЬКОЇ ЯКОСТІПедикюрний апарат для вологого педикюру відрізняється високою потужністю за низької ціни.МОЖЛИВОСТІ АПАРАТУ:швидкість обертання фрези: від 8 000 до 30 000 об / хв., реверс;високошвидкісний мікр..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Beautystar
Табурет з хромованою металевою основою на коліщатах з бензонасосом. Скай покриття. Д80см x В87см x Р60см..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Weelko
Компанія виробник: WEELKOКраїна виробник: ІталіяКРІСЛА ДЛЯ СПА ТА ВЕЛНЕС-ЦЕНТРІВЗручне і елегантне крісло для педикюру SPA. Виконано в двох кольорах: чорний і білий. Приємна на дотик оббивка з поліуретану. Оснащено 2 двигунами, які керують нахилом спинки і заднім ходом сидіння. Є поворотні підлокітн..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Elma
Компанія виробник: ElmaКраїна виробник: НімеччинаУЛЬТРАЗВУКОВИЙ СТЕРИЛІЗАТОРСтерилізація інструменту – обов’язкова санітарна процедура, незалежно від того, де використовується інструмент: вдома чи в салоні краси. Поверхня лез інструментів є оптимальним місцем поширення для різних мікроорганізмів і з..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Beautystar
Табурет з хромованим металевою основою на колесах з бензонасосомСкай покриття.Д 34 см x В 55-75 см x Г 48 см..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Weelko
Компанія виробник: WEELKOКраїна виробник: ІспаніяEXTENS – СТВОРЕНО ДЛЯ ПРОЦЕДУР ПЕДИКЮРУ З ВРАХОВАНИМИ ВСІХ ПАРАМЕТРІВВбудований електродвигун для регулювання висоти підйому – здійснюється ручним пультом.Нахил спинки на 40º і кут підніжок регулюються вбудованими газліфтами.Широке і м’яке сидіння.Рег..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Beautystar
Сушарка для рушників на 45°C з бактерицидною лампою для вологих рушників. Коричневий колір. L36см x H26см x P32см..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Lemi 2 - крісло-ліжко з гідравлічним підйомником і ручним регулюванням Lemi 2 - крісло-ліжко з гідравлічним підйомником і ручним регулюванням
Top Brand
Бренд: Lemi
Lemi 2 - крісло-ліжко з гідравлічним підйомником і ручним регулюванням. Ідеально підходить для процедур по догляду за обличчям / тілом, епіляції, пресотерапії, манікюру та педикюру. Налаштування широкого матраца. Обертання крісла на 360°.Особливості■ Гідравлічне регулювання підйому■ Ручне регулюванн..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Lemi 3 - багатосекційний стілець / стіл з 1 двигуном Lemi 3 - багатосекційний стілець / стіл з 1 двигуном
Top Brand
Бренд: Lemi
Lemi 3 - це багатосекційний стілець / стіл з 1 двигуном для регулювання висоти і ножним педальним керуванням. Регульовані вручну спинка, підставка для ніг і Тренделенбург. Налаштування широкого матраца. Ідеально підходить для процедур з догляду за обличчям і тілом, епіляції, пресотерапії, манікюру т..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Lemi 4 - цілком регульований електричний диван-ліжко Lemi 4 - цілком регульований електричний диван-ліжко
Top Brand
Бренд: Lemi
Lemi 4 - це цілком регульований електричний диван-ліжко, створений для забезпечення оптимальних робочих умов для проведення діагностичних обстежень, дерматологічних обстежень і лазерного лікування. Багатосекторним стілець / стіл в комплекті з 4 моторами для регулювання висоти, спинки, опори для ніг ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Lemi Sincro Bi-Zak - багатофункціональне електричне ліжко Lemi Sincro Bi-Zak - багатофункціональне електричне ліжко
Top Brand
Бренд: Lemi
Lemi Syncro Bi-zak - це багатофункціональне електричне ліжко, спеціально розроблене для дерматологічних обстежень, лазерного лікування і діагностичних досліджень. Багатосекторним стілець / стіл в комплекті з 3 двигунами для регулювання висоти, синхронізованою регулюванням спинки / опори для ніг і Тр..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: IONTO-COMED
Компанія виробник: IONTO-COMEDКраїна виробник: НімеччинаMAXI S – ЦЕ КОМПАКТНА ПЕДИКЮРНАЯ СТАНЦІЯ ДЛЯ НЕВЕЛИКИХ КАБІНЕТІВХАРАКТЕРИСТИКИ:прогумовані коліщатка, які блокуються;всі полички і ящики на висувному механізмі з доведеннями: полиця для апарату, УФ ящик і ящик для зберігання інструментів і косм..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 12 із 39 (4 сторінок)