Відкриваючи салон краси, кожен власник хоче, щоб його бізнес був успішним, прагне залучати тільки найліпших спеціалістів і націлений надавати виключно якісні послуги, а деякі одразу ставлять собі за мету ВИСОКИЙ сервіс (лакшері, преміум-клас). Адже якщо ці всі прагнення співпадають, салон користуватиметься попитом, його відвідуватимуть і рекомендуватимуть одне одному задоволені клієнти. А для того, щоб не сумніватися в якості послуг, справжні фахівці використовують тільки найкращу косметику від перевірених виробників і відомих в цілому світі брендів. Саме таку косметику, офіційним дилером якої є компанія Estetic Group. 


Дійсно, професійна косметика значно відрізняється від тої, навіть найдорожчої і дуже хорошої, яку використовують удома (часто клієнти купують косметику в салоні краси в майстра, котрому звикли довіряти). Професійна косметика створюється для професіоналів, вона містить високу концентрацію активних речовин, нерідко може вводитися за допомогою ультразвуку, мікрострумів, інших фізичних методів, а так само за допомогою ін'єкцій. 


Звісно, застосування такої косметики вимагає спеціальної освіти і суворого дотримання етапності - регламентів або протоколів, тому її не можна купити самостійно у вільному продажі, вона доступна тільки перукарям, косметологам і призначена для салонних процедур.Чим різниться косметика різних класів, окрім ціни?

Коли йдеться про автомобілі різних класів, ні в кого не виникає питань, чому автомобіль преміум класу відрізняється від бюджетної іномарки. Адже зрозуміло, що, наприклад, Порше Кайєн кращий, ніж Форд Фокус, тому що:

  • У виробництві дорогих авто використовуються матеріали вищої якості.

  • При обробці застосовуються дорожчі натуральні матеріали, наприклад, натуральні шкіра та дерево, які не використовуються в бюджетних авто.

  • Дорогий автомобіль має вишуканий дизайн і комфортніший всередині.

  • Машини преміум класу безпечніші - їхні краш-тести безумовно вищі.

  • І нарешті, вони потужніші.


Проте бюджетна іномарка - теж хороший автомобіль, який доставить вас з пункту А в пункт Б. Тож якщо в людини є можливість, вона купує машину преміум класу, немає можливості - бюджетну іномарку.


Так само люксова косметика відрізняється від косметики мас-маркету:
  • При виготовленні елітної косметики використовують високоякісну сировину

  • До складу дорогих косметичних засобів входять дорогі натуральні інгредієнти, які не використовуються в бюджетній косметиці

  • Для упаковки люксової косметики використовуються якісніший пластик або скло і вишуканий дизайн 

  • Як консерванти в дорогій косметиці використовують дорожчі і безпечніші інгредієнти

  • І нарешті, концентрація активних речовин в дорогій косметиці значно вища, ніж у бюджетній, тому ефективність такої косметики вища в рази.Вивчивши ринок професійної косметики і відгуки наших клієнтів за 10 років діяльності на ринку б'юті індустрії, ми виокремили такі найвідоміші бренди з найкращою репутацією: ID Hair, Lisap, Hahonico, SUDA, Orising, Hair Toxx тощо,продукцію яких ви можете придбати в нашій компанії. 
Обираючи нас як постачальника професійної косметики для вашого салону краси, косметологічної студії чи подологічного центру, ви можете бути впевнені не тільки в бездоганній якості продукції та її безпечності, а й високого класу сервісі. Ми готові надати вам експертну консультацію щодо косметичних засобів і брендів, ознайомити зі спектром і асортиментом для найкращого вибору. У нас представлена косметика для салону краси від бізнес-класу до салону класу Преміум. 
Наша компанія гарантує якісний сервіс,  доставку в той самий день і постійний супровід. Ми не тільки продаємо вам косметику, а й забезпечуємо навчання майстрів від фахових технологів.
Для легкого і вдалого старту пропонуємо придбати стартовий пакет косметики з маркетинговою підтримкою - ставши нашим постійним клієнтом, ви стаєте учасником системи лояльності і отримуєте доступ до наших акційних пропозицій.