Естетичний зовнішній вигляд, високі експлуатаційні характеристики, функціональність та відповідність санітарним нормам - це лише злегка окреслені аспекти, на які слід звернути пильну увагу, обираючи меблі і обладнання для облаштування салону краси.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі і не знаєте, на що саме звернути увагу при покупці, скористайтеся професійною консультацією досвідчених менеджерів компанії Estetic Group. Наші фахівці нададуть вам експертну оцінку і пораду щодо призначення перукарського обладнання, безпеку його експлуатації, відповідність вимогам чинного законодавства, актуальну вартість, можливі варіанти і системи оплати.


Класифікація меблів для салону краси

Звісно, естетичний вигляд меблів і обладнання дуже важливий. Попри це вони повинні бути практичними і зручними в експлуатації.


Серед найпоширеніших меблевих гарнітурів і конструкцій, що ефективно використовуються в салоні краси:

Перукарські крісла, кушетки, стільці

Це, безумовно, - один з найголовніших атрибутів будь-якого салону краси, показник якості надання послуг, а також елітності закладу. Такий елемент інтер'єру повинен відрізнятися бездоганними ергономічними показниками і зручністю експлуатації (як для клієнта, так і для майстра). Кожен відвідувач має свій індивідуальний ріст, тож можливість регулювання висоти - головне і незаперечна перевага будь-якого перукарського крісла.


Перукарська мийка

Це раковина, встановлена на тумбі. Для якісного миття волосся після стрижки додатково оснащується гнучким шлангом із душем.


Дзеркало

Один з найважливіших аксесуарів як для майстра, так і для клієнта. У процесі надання послуги відвідувач хоче бачити роботу фахівця і коригувати його дії (у разі необхідності).


Сушуар

Спеціальне електротехнічне обладнання, яке використовується для сушки волосся після стрижки.


М'які меблі

Для комфортного проведення часу клієнта керівнику салону краси необхідно завчасно подбати про наявність м'яких диванів і крісел.


Стіл майстра

Важливий атрибут будь-якої перукарні. Тут фахівець складає і зберігає інструменти: гребінці, ножиці, бритвені машинки тощо.


Тож на що саме слід звернути увагу при виборі меблів для салону краси?

При замовленні та купівлі меблів для перукарні, рекомендується загострити увагу на таких показниках:  • функціональність і зручність застосування;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • безпеку експлуатації - особливо це стосується електротехнічного обладнання;
  • надійність і середній термін служби;
  • наявність сертифіката відповідності;
  • гарантії виробника і можливість профілактичного обслуговування;
  • цінова категорія.


Слід пам'ятати, що від надійності, ергономічності і солідності меблевих конструкцій, якими оснащений ваш салон краси, клієнт формує своє перше враження. У кінцевому підсумку, від його задоволеності зовнішньою обстановкою і якістю обслуговування залежатиме кількість можливих візитів у майбутньому і залучення потенційних відвідувачів.


Меблі та обладнання преміум-класу ви можете придбати в нас - торговельній компанії Estetic Group. Ми займаємося дистрибуцією кращих міжнародних торгових марок меблів, обладнання, професійної косметики і інструментів. Регіональні представництва працюють на території Львівської, Івано-Франківської, Волинської області та Закарпаття. 

Estetic Group - це: 
Поставки меблів та обладнання безпосередньо від виробника без посередників;
Повноцінні гарантія та сервіс.
Допомагаємо салонам партнерам зробити бізнес максимально прибутковим і привабливим. Саме така мета в нашого фірмового партнерського проекту “Б’юті під ключ” - створення успішних салонів краси. Співпрацюємо з досвідченими дизайнерами та проектувальниками, які розроблять 3D-дизайн вашого майбутнього салону краси, використавши обладнання і меблі, представлене нашою компанією. 

Високий сервіс гарантовано!