Menu
Ваша корзина

Б'юті-бізнес під ключ

ВІДКРИЙТЕ СВІЙ BEAUTY & SPA БІЗНЕС З НАМИ!

Якщо Ви власник або інвестор закладу, який мрієте відкрити, то пропонуємо скористатися нашою послугою "Б'юті-бізнес під ключ". Так Ви істотно заощадите кошти і час на початковій стадії, уникнувши найпоширеніших помилок новачків, і в підсумку - швидше розпочнете діяльність та вийдете на чистий прибуток.

Ми розробляємо професійні дизайн-проєкти салонів краси, косметологічних центрів і клінік, манікюрних, педикюрних та подологічних студій, барбер-шопів і SPA-коиплексів. Комплектуємо з нуля і здаємо замовникам «під ключ». Ми пропонуємо такі послуги: Салон краси під ключ Барбершоп під ключ Косметологічний центр під ключ

Чому саме ми? Тому що Estetic Group - це: Постачання меблів, обладнання, косметики та аксесуарів безпосередньо від виробника і без посередників; Повноцінні гарантія та сервіс.

Клієнти компанії Estetic Group можуть бути цілком впевнені, що замовляючи "Б’юті під ключ", вони отримують комплексні послуги і відмінний результат. Персоналізований підхід, відповідальність, надійність у співпраці - ми гарантуємо!

Дизайн-проєкт салонів краси, перукарень, косметологічних центрів і СПА-салонів:

Ми уважно вислухаємо Ваші побажання та бачення, розробимо деталізований 3D дизайн-проєкт, врахувавши всі нюанси підведення струму, водовідведення та вентилювання приміщень. Чітко відпрацьваний механізм співпраці з проектантами, дизайнерами, виконавцями і постачальниками дозволяє реалізовувати і запускати готовий проєкт з нульового циклу до повністю спроектованого, продуманого до найменших технічних дрібниць і готового до роботи салону! Увага! Швидкість та терміни реалізації проєкту залежать від розмірів та технічного завдання, стилістики та технологій, задіяних у проєкті. Згідно з Вашими побажаннями та вподобаннями встановимо потрібне обладнання, забезпечимо ергономічне вмеблювання та наповнення (косметика, дрібне устаткування та розхідники) та проведемо навчання майстрів з технологами. Увага! Будівельні роботи не входять до наших компетенцій. Обираючи Estetic Group як надійного партнера для вашого успішного і вишуканого старту та купуючи обладнання, устаткування та косметичні засоби саме в нас, Ви робите правильний вибір, влучаючи в ціль успіху і процвітання з першого разу! Зв'яжіться з нами за номером телефону, вказаному на сайті, або скористайтесь формою зворотнього зв'язку, щоб замовити послугу "Б'юті під ключ" чи фахову консультацію!