Menu
Ваша корзина

Про компанію

Перевірена якість преміум-класу, гідна Вашого бізнесу

     Estetic Group - це надійна торгівельна компанія із десятирічним досвідом роботи на ринку професійного, ексклюзивного та високоякісного обладнання  та косметики для салонів краси, перукарень, подологічних, косметологічних центрів і СПА. 


За час діяльності ми відібрали надійних і перевірених виробників, котрі дорожать своєю репутацією, гарантуючи найвищу якість, для того, щоб делегувати цю якість вам - нашим замовникам і клієнтам!


Професійно - для професіоналів! 

     Ми здійснюємо продаж напряму від виробників меблі, устаткування  та косметику для перукарень та салонів краси, косметологічних, манікюрних, подологічних, педикюрних кабінетів та барбершопів.

У нашому асортименті представлені моделі, які вже встигли завоювати б'юті індустрію, а також новинки, які тільки прагнуть цього. У нас великий вибір продукції для кожної зони студії краси, незалежно від її спрямування і статусу. Ви отримаєте саме те, чого прагнете! 


Із усіма нашими товарами і пропозиціями можна ознайомитися на нашому сайті, переглянути і завантажити каталоги, зробити замовлення і залишити свій запит - наші менеджери зв'яжуться з Вами і допоможуть зробити найкращий вибір. 


Працюємо з магазинами товарів для перукарень,  салонами краси, перукарнями, косметологічними центрами і СПА , а також роздрібними покупцями, котрі можуть ознайомитися з асортиментом та придбати продукцію в нашому магазині. Магазин розташований за адресою: Львів, вул. Костя Левицького, 51.


Товари лінійки б’юті, такі як косметичні, косметологічні, подологічні тощо засоби, можна переглянути і замовити на сайті 
estetic-beautymarket.com.ua, а апарати для косметологічних центрів, салонів краси і СПА - на сайті digitalbeauty.com.ua.


Завжди сучасні, завжди в тренді!

   

Estetic Group не перший рік у б'юті індустрії, тому ми уважно стежимо за модними тенденціями. Це дозволяє нашим меблям і обладнанню бути в тренді, а відповідно, Ваш салон краси, косметологічна студія, барбершоп, СПА тощо будуть оснащені відповідно до останніх модних тенденцій.

  

Ми із задоволенням розповімо, на чому можна зекономити, а на чому - аж ніяк не варто. 

Адже респектабельність і успішність простежується як у загальній картинці, так і в дрібних деталях. І не можна допустити, щоб якась незначна з Вашого погляду деталь зіпсувала всю старанно вималювану і пропрацьовану картину.


Додаткові послуги та гарантії

     Кожний клієнт, що придбав нашу продукцію, може скористатися цією послугою. Ми доставимо вам замовлення, розвантажимо машину і проведемо складання устаткування та меблів.

Ремонт + обслуговування за гарантією

     Якщо Вам необхідно повноцінне обслуговування техніки та обладнання або ремонт, то ви можете звернутися за допомогою до фахівців компанії. Часом регулярний огляд та обслуговування дорогої техніки може запобігти її ремонту.


Географія дистрибуції та доставка

Наша компанія постійно розвивається. Ми маємо свої філії в Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

Доставка до клієнта в містах - безкоштовна при замовленні від від 600 грн, у регіони Новою поштою - при замовленнях від 1000 грн. 

Доставка + розвантаження + збірка 


Estetic Group не перший рік у б’юті індустрії, тому ми уважно стежимо за модними тенденціями. Це дозволяє нашим меблям  і устаткуванню бути в тренді, а відповідно, Ваш салон краси, косметологічна студія, барбершоп тощо буде оснащено згідно з останніми модними тенденціями.