Menu
Your Cart

Доставка

Доставка, монтаж і збирання


Зв’язавшись з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті або за допомогою зручної форми зворотного зв’язку, ви можете дізнатися всі подробиці, що стосуються замовлення обладнання та аксесуарів, меблів та косметологічних апаратів для вашого салону краси, перукарні чи барбершопу, косметологічного кабінету, клініки чи центру, подологічної чи манікюрної студії, а також послуги “Б’юті під ключ”. Ви також можете оформити доставку і погодити терміни монтажних робіт.


При замовленні комплексної послуги “Б'юті під ключ” доставка, монтаж, встановлення та збирання входять у вартість послуги. При замовленні одиничних позицій товарів монтаж та збирання - за прайсом компанії (вишлемо на вимогу).


Доставка косметологічних засобів до клієнта в м. Львів - безкоштовна при замовленні від від 600 грн, у регіони -  при замовленнях від 1000 грн “Новою поштою”.

Доставка меблів та устаткування до клієнта в м. Львів та Львівській області - безкоштовна, з кур'єром.  Доставка в регіони - за домовленістю або згідно з прайсами компаній і фірм, що здійснюють доставку.