Hydroshape – гідромасажна капсула з велотренажером

Опис

Виробник: Vacu Аctiv

Країна: Польща


Чудове рішення для катання на велосипеді в басейні в індивідуальній капсулі

Hydroshape поєднує в одному тренажері переваги підводних занять на велотренажері з перевагами цільового гідромасажу. Використання водного велосипеда з поєднанням гідростатичного опору води, призводить до найкращих результатів без необхідності важких фізичних тренувань. Велосипед Aqua Rider забезпечує додатковий опір педалям.

5 елементів в одному пристрої

Вправа на водному велосипеді

Тренування 

Користь гідромасажу під час тренувань

Кольоротерапія

Кольоротерапія – це неінвазивне та цілісне лікування, яке приносить баланс і здоров’я вашому розуму та тілу. Вібрації кольору на уроці кольоротерапії покращують ваш настрій і загальний стан здоров’я. Кольори складаються з відбитого світла, яке потрапляє на нашу сітківку під час вібрації довжин хвиль.

Озонотерапія 

Озонотерапія (або озонотерапія) — це альтернативне лікування, коли у воду вводиться озон (O₃), реактивна форма кисню та потужний окислювач. Коли озон розчиняється у воді, він виробляє біоцид широкого спектру дії, який може вбивати бактерії, віруси та (крихітні) цисти. Озонотерапія вважається одним з найпотужніших і універсальних методів лікування. Доведено, що він дуже корисний у багатьох відношеннях, наприклад, покращує обмін речовин, стимулює імунну систему, збільшуючи кількість білих кров’яних тілець, очищає кров і лімфу, окислює токсини, що накопичилися в організмі, тощо.

Високоякісний велосипед з нержавіючої сталі

Виготовлений з морської нержавіючої сталі 316L. Велосипед усередині Hydroshape характеризується неперевершеною продуктивністю обертання у воді. Подвійне налаштування висоти/ваги сідла та керма забезпечує хороше положення сидіння без ризику для м’язів.

Розроблений, щоб спростити ваше життя, він забезпечує подвійне маркування опор сідла та керма для запису ваших власних налаштувань від одного сеансу до іншого. Оскільки комфорт не є обов’язковим, педаль була вибрана так, щоб забезпечити вам дуже комфортне використання босоніж. Його ергономіка збільшує опір обертанню педалей для ще більшого спортивного відчуття!

Переваги від гідромасажу

Завдяки унікальним властивостям, Hydroshape бореться з целюлітом швидше, ніж інші фітнес-обладнання, завдяки обладнанню з 16 потужних струменів для гідромасажу , спрямованих на чутливі ділянки тіла, ефективно усуває ефект целюліту та сприяє швидкому схудненню. Завдяки дренажу, який активізує лімфатичну систему, і ефекту від використання аквавелотренажера з посиленням опору, відбувається формування тіла та перетворення жирових клітин в енергію. Гідромасаж сприяє регенерації сполучних тканин шкіри, завдяки чому шкіра виглядає молодшою ​​та гладшою.

Hydroshape приносить дивовижні результати людям будь-якого віку. Цей водний фітнес-тренажер створений для людини, яка прагне до естетичних змін або для людини, яка шукає нескладні вправи з розслабленням під час фізичних тренувань.

Фітнес-вправи під час підводного велоспорту покращують лімфо- і кровообіг, мають дренажну дію на жирову тканину. Озон, що виділяється під час процедури, має на шкірі ефект, схожий на мікролущення завдяки виробленню кисню.

Апарат рекомендований для клінік, лікарень, санаторіїв, реабілітаційних та фізіотерапевтичних кабінетів. Без навантаження на суглоби людини Hydroshape може використовуватися людиною будь-якого віку. Результат настає незалежно від інтенсивності вправ, навіть якщо їх використовувати в режимі релаксації. Заняття ЛФК покращують кровообіг і лімфовідтікання, впливають на жирову тканину. Озон, який виділяється під час лікування, має ефект, подібний до мікродермабразії шкіри через вироблення кисню.

Специфікація

Великий сенсорний екран і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Розмір сенсорного екрану 8 дюймів

Індикатор температури води

Індикатор рівня води

Вмикання та вимкнення аерації води

Включення і відключення гідромасажу

Ємність для води 500 л

Розмір

Висота

146 см (57,48 дюймів)

Ширина

205 см (80,71 дюйма)

Глибина

129 см (50,79 дюймів)

Ємність для води

500л

Блок живлення

230В або 110В

Споживання енергії

3600 Вт

Кількість насадок

16x

Регульований тиск води

Так

Регульований опір велосипеда

Так

Ручний душ

Так

Розмір сенсорного дисплея

8-дюймовий (водонепроникний)

Максимальна вага користувача до 150 кг