HydraFacial MD – багатофункціональний апарат для комплексного догляду за шкірою

Опис

Шість років поспіль косметологічний апарат TOWER HydraFacial® стає переможцем в конкурсах LNE & SPA’S BEST і NEWBEAUTY CHOICE в номінації «Найкращий апарат для обличчя». Апарати HydraFacial® (ХайдраФешл) сертифіковані в міжнародній системі FDA!

HydraFacial  

Показання

Процедура HydraFacial MD® покращує вигляд тонких ліній, зморшок, закупорених і розширених пор, жирної шкіри або шкіри, схильної до вугрів, гіперпігментації та коричневих плям. Hydrafacial процедури підходять для більшості типів шкіри, включаючи тонку або старіючу шкіру, етнічну шкіру, а також суху або жирну шкіру. Вони ідеально підходять для тих, хто шукає більш гладку та сяючу шкіру без більш тривалого часу відновлення, необхідного для більш ухилених процедур.

Процедура

Процедуру HydraFacial часто описують як відчуття, ніби «холодна кисть рухається по обличчю». Він видаляє сміття з пор, одночасно додаючи зволожуючі речовини на шкіру.

Антиоксиданти та пептиди додаються до вашої шкіри, щоб збільшити її сяйво.

ЗРОБЛЕНО В США

Продукція відповідає стандартам США (сертифікати FDA та ISO 13485) і міжнародним стандартам (CE, UL і CSA).

АПАРАТ

Tower HydraFacial® – косметологічний апарат №1 у світі. Він поєднав у собі 5 сучасних технологій для догляду за обличчям.

ТЕХНОЛОГІЯ

Запатентована технологія Vortex-Fusion® ставить HydraFacial® на щабель вище інших косметологічних процедур.

Комплектація

Tower HydraFacial® не має аналогів на ринку косметологічного обладнання.

Апарат дозволяє зробити широкий комплекс процедур (чистка, ліфтинг, омолодження, зволоження, лікування) за один сеанс.

Сенсорний екран відображає протоколи процедур.


Багатофункціональний апарат Tower HydraFacial MD® спеціально розроблений для комплексного підходу до професійного догляду за шкірою.

Завдяки універсальній комплектації, він застосовується як для експрес-чистки обличчя, так і для більш складного лікування.

В результаті, за один сеанс клієнт отримує весь комплекс процедур, необхідних для здоров’я, молодості та краси!


У чому особливість апарату? У його універсальності!

Цей косметологічний комбайн застосовується для різних косметологічних процедур.

Найважливіший напрям роботи з апаратом – очищення шкіри обличчя за допомогою унікальної процедури HydraFacial MD®.


В її основі – запатентована технологія Vortex-Fusion™, що поєднує в собі механічну ексфоліацію, використання активних сироваток та вплив вакууму. Завдяки цим трьом функціям, шкіра отримує комплексний догляд: SPA-очищення, зволоження, ліфтинг та оздоровлення.


HYDRAFACIAL® СИНЕРГІЗМ 3-Х ФАКТОРІВ!


ЯК ПРАЦЮЄ ЗАПАТЕНТУВАНА ТЕХНОЛОГІЯ HYDRAFACIAL®?

Технологія HydraFacial® має на увазі використання запатентованих одноразових насадок HydroPeel® різної ступеня абразивності.

Кожна насадка працює у синергізмі із сироваткою та вакуумом, що значно підвищує ефективність процедури.

Під час ексфоліації насадками на шкіру наносяться унікальні за складом сироватки, а продукти ексфоліації через насадку видаляються за допомогою вакууму спеціальний контейнер.


У ЧОМУ ОСОБЛИВОСТІ НАСАДОК?

Головною відмінністю HydraFacial® є використання одноразових насадок HydroPeel®, виготовлених за запатентованою технологією Vortex-Fusion®.

Вона дозволяє поєднати механічну ексфоліацію з одночасним насиченням шкіри сироватками.

Асортимент насадок забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта для вирішення більшості естетичних завдань.


ЯКА НЕВІД’ЄМНА СКЛАДНА ТЕХНОЛОГІЇ?

Спеціально для технології було розроблено запатентовані сироватки, які є важливим складником HydraFacial®.

Сироватки надають на шкіру виражене антиоксидантне, освітлювальне, себорегулююче та протизапальне дії, а також глибоко зволожують.

Під час процедури активні інгредієнти проникають глибоко у шкіру – аж до дерми, наповнюючи її всіма необхідними вітамінами та антиоксидантами.

Особливість технології HydraFacial® полягає у потрійному впливі на кожному етапі процедури: запатентовані насадки HydroPeel® працюють у синергізмі з унікальними мультифункціональними сироватками та вакуумом.


HydraFacial®

Новий запатентований метод оновлення і глибокого очищення шкіри.

 • Алмазна дермабразія
 • Безкристалічна мікродермабразія.
 • Світлотерапія LED
 • Синє та червоне випромінювання.
 • Вакуумна терапія
 • Лімфодренаж обличчя, антицелюлітний масаж тіла.

Гідромеханопілінг

Технологія об’єднала в собі безкристалічну алмазну дермабразію з одночасним збагаченням шкіри мультифункціональними сироватками.

Переваги:

скорочує час виконання процедури (об’єднує алмазне шліфування з першим етапом процедури HydraFacial®);

зменшує собівартість процедури (оскільки не потрібно використовувати фільтр і одноразову насадку);

нові можливості в терапії проблемної шкіри.

Цей метод може застосовуватися з будь-яким з апаратів HydraFacial®, оскільки не передбачає окремої маніпули. Спеціальні насадки різного ступеня абразивності надягаються безпосередньо на маніпулу для HydraFacial® і закріплюються спеціальним металевим ковпачком. Після процедури насадки легко очищаються і стерилізуються.

Показання:

 • проблема врослого волосся;
 • рубці, стриї;
 • гіперкератоз, товста пориста шкіра;
 • комедонна форма акне, постакне;
 • догляд за шкірою рук.

!!! Не рекомендується використовувати для тонкої і чутливої ​​шкіри.

Алмазна мікродермабразія

Алмазна мікродермабразія – один з найделікатніших методів механічного пілінгу шкіри. Для її проведення використовується спеціальна маніпула і насадки з алмазним напиленням різного ступеня абразивності.

Це дозволяє працювати з будь-яким типом шкіри, включаючи чутливу. Використовується цей метод за показаннями, у випадках, коли необхідна більш інтенсивна ексфоліація, наприклад, за наявності гіперпігментації, гіперкератозу, постакне, розширених пор і закритих комедонів, для лікування стриїв і проблеми врослого волосся.

Незважаючи на чудові естетичні результати, безпосередньо після процедури може спостерігатися помітне лущення шкіри, відчуття стягнутості і сухості. У поєднанні з HydraFacial® в одну процедуру, остання полірує шкіру, заспокоює її, а головне – зволожує і збагачує вітамінно-антиоксидантним комплексом.

Мікродермабразія відома і дуже поширена в апаратній косметології. В апаратах HydraFacial® TOWER і ALLEGRO вона, як додаткова процедура, виконується першою і дуже добре поєднується з наступною гідродермабразією. Ефект омолодження посилюється, перелік послуг, які виконуються за допомогою косметологічного обладнання, розширюється. Така комбінація двох процедур залучає нових клієнтів, а наявність в арсеналі клініки або спа-салону подібного косметологічного обладнання дає додаткові переваги в роботі підприємства краси.

Світлотерапія LED

Синє світло (405-440 нм) має заспокійливу, протинабрякову дію, а також виражений протизапальний ефект.

Застосовується для лікування чутливої шкіри, куперозу, акне та алергічних дерматитів.

Червоне світло (640-660 нм) проникає в тканини на глибину до 2.5 см і призводить до вираженого теплоутворення.

Застосовується для поліпшення трофіки тканин, прискорення процесів регенерації, розсмоктування інфільтратів, розслаблення поперечної мускулатури. А також для вікової, сухої, пігментованої, проблемної шкіри з поганим кровопостачанням, при дерматозах та інших захворюваннях без запальних елементів.

Можливе поєднання світлотерапії з іншими методами лікування. Рекомендований курс – 10-12 процедур.

Вакуумна терапія

Метод вакуумного масажу або вакуумного лімфодренажу полягає в локальній дії негативним тиском за допомогою насадок (скляних колб) різного діаметру. Рухи здійснюють по масажних лініях з урахуванням будови кровоносної та лімфатичної систем обличчя та тіла.

Вакуумна терапія обличчя використовується для зменшення набряклості, за наявності темних кругів під очима, для в’янучої шкіри. Тривалість процедури становить 5-7 хвилин, курс – 10-15 процедур, які проводять через 2-3 дні.

Вакуумний масаж тіла проводиться з метою поліпшення лімфо- і кровообігу для лікування набряків, целюліту, млявих атонічних м’язів. Незважаючи на те, що проблемні зони у клієнта можуть бути локалізовані тільки в області стегон або живота, вакуумний масаж доцільно проводити по всьому тілу. Тривалість лікуваня становить 25-30 хвилин. Курс лікування – 10-20 процедур через день.

Вакуумну терапію можна поєднувати з іншими косметичними процедурами (масаж, маски, обгортання, електроміостимуляція та ін.).

Сама по собі процедура вакуумної терапії вельми відома і поширена в апаратній косметології. Як додаткова процедура в апараті Tower HydraFacial MD® вона ефективно поєднується з технологією гідродермабразії і розширює можливості та фронт дії косметологічного обладнання в центрі краси. Клієнтам можна запропонувати букет процедур, а косметолог і керівник салону просто додадуть до рахунку іще одну послугу. Клієнту добре, салону вигідно!

Поетапний вплив – бездоганний результат

Процедура HydraFacial MD®, що здійснюється на апараті Tower HydraFacial MD®, є інноваційною розробкою у сфері естетичної косметології.

Вона забезпечує шкірі якісний експрес-догляд та працює відповідно до простих та зрозумілих алгоритмів. 


Процедура включає кілька етапів:

 • ексфоліацію (м’яке очищення, відлущування ороговілих частинок шкіри, видалення себуму та поверхневе зволоження)
 • кислотний пілінг (глибоке очищення шкіри від жиру та забруднень, профілактика акне)
 • екстракція (вакуумне очищення шкіри за допомогою вихрового всмоктування)
 • лікування та омолодження (боротьба з ознаками старіння, ліфтинг-ефект)
 • зволоження (інтенсивна гідратація та детоксикація шкіри)


Відповідно, за допомогою одного багатофункціонального косметологічного апарату Tower HydraFacial MD® можна працювати у різних напрямках та задовольняти багато клієнтських потреб.


Ціна 29 500 євро